Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazık değil mi bana

İsmail ER
SON GÜNCELLEME
BEŞİKTAŞ bu sezon evindeki son maçına çıkarken, genç yıldız Rıdvan Şimşek de sahaya ilk 11’de çıktı. Ne yazık ki dakikalar 41’i gösterirken o talihsiz an yaşandı. Rıdvan, Simspson’dan sıyrılırken yerde kaldı. Fibula kemiğinde kırık, ayak bileğinde çıkık ve bağları kopan genç yıldız için kahır günleri de başladı.

6 ay oynamayacak

Dün ameliyat olan ve sahalardan en az 6 ay uzak kalacak olan genç futbolcu, “Hakemler ayrım yapmadan tüm oyuncuları koruma altına almalılar. Yazık değil mi bana? O pozisyonda topla hareket halindeyken Simpson kayarak topu ve beni durdurmak istedi. Zemin kaygandı. Pozisyon benim için çok kötüydü. Simpson’un gelişi zaten faul kokuyordu. Darbeyi yediğim an kırık olduğunu hissettim. Fakat hakem sanırım pozisyonu pek ciddiye almadı. Simpson sanırım hatasını anlamıştır” dedi.

Ziyaret ettiler

Başkan Yıldırım Demirören, asbaşkan Ertunç Soğancıoğlu, genel sekreter Fahrettin Curoğlu ve yönetim kurulu üyesi Orhan Saka ile birlikte gelerek, Rıdvan ve ailesine “geçmiş olsun” dileğinde bulundu. Bu arada, sakatlığı süren Ekrem Dağ da Rıdvan’ı ziyaret etmek için hastaneye gelirken, bu oyuncuyu kapıda gören Demirören, “Sen ne zaman iyileşeceksin” şeklinde espri yaptı. Ekrem de başkan Demirören’e, durumunun düzeldiğini söyledi.

F.Bahçe’den mesaj

Basın sözcüsü Prof. Dr. Mete Düren, “Başarılı bir ameliyat geçirdi. Annesi, babası ve kardeşleri yanındalar. Ağır bir ameliyat oldu, bu nedenle taburcu olması pazartesi veya salı gününü bulur” diye konuştu. Bu arada F.Bahçe Kulübü, Rıdvan Şimşek için geçmiş olsun mesajı yayınladı.

Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler