« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazık...Çirkin tezahürat sürüyor

Hürriyet Haber
SON GÜNCELLEME

Aydınspor Başkanı Tansel Önder'in, ‘‘Sahaya el ele çıkalım'', Bucaspor Başkanı Yusuf Muhafız'ın ise ‘‘Rakibimizi çiçeklerle karşılayalım'' dilekleri gerçekleşmedi.

Sarı-lacivertli taraftarlar, maç boyunca Altay, Aydın ve KSK aleyhine küfürlü tezahüratta bulundu. Bucasporlular, özellikle KSK Asbaşkanı Mustafa Başman ile Teknik Direktör Rıza Tuyuran'ın kulaklarını sık sık çınlattı.

İki kulübün başkanları maçı şeref tribünde yan yana izlerken, Bucaspor Teknik Direktörü Behiç Funda ile Aydınspor Teknik Direktörü Erdi Demir birbirlerine başarı diledi ve karşılaşmanın centilmence geçmesini istedi.

Bucaspor tribünlerinde yaklaşık bin kişi vardı. Aydın'dan ise derbi maçı izlemek için 200 civarında taraftar geldi. Taraftarlar, Bucaspor'un Altay kanalıyla Aydın'a verdiği Hüseyin ve Murat'a sevgi gösterilerinde bulundu.

Aydın Teknik Direktörü Erdi Demir, KSK derbisinde ilk 11'de sahaya çıkan futbolculardan üçünü değiştirdi. Ahmet, Tunç ve Murat Arabacı'nın yerine Kadri, Murathan, Murat Özinal görev yaptı. Kaleyi yine Akın korudu.

Kart cezalı oldukları için geçen hafta Kuşadası deplasmanında forma giyemeyen Bucasporlu kaleci Gürkan, Ferhat ve Özgür ilk 11'deki yerlerini aldı. Aşkın, Murat Polat ve Ahmet Şar bu kez yedek soyundu.


Bunları da Beğenebilirsiniz
İlişkili Haberler