Spor Haberleri

« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazık! Bu akşam tarihimizde kapkara olarak kalacak

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan Süper Kupa finalinde yaşanan olaylar sosyal medyada tepkiyle karşılandı.

hurriyet.com.tr
SON GÜNCELLEME

Soma yararına oynanan bu çok özel karşılaşma sırasında tribünlerden atılan yabancı cisimler maçı izleyen taraflı tarafsız herkesi çileden çıkardı.

İşte sosyal medyada Süper Kupa finali;

@ekenburcu90: Brezilya halkı 7-1'lik Almanya mağlubiyetinden sonra böyle şeyler yapmadı be! Vallahi yazık günah şu Türk milletine!

@Nehir_Babatas: Yoneticisiyle,futbolcusuyla,taraftariyla yiyin birbirinizi. Ama sonra oturup "Turk futbolu" diye baslayan cumleler kurmayin..

@bayraktaremreee: Soma'da çizmemi çıkarayım sedye kirlenmesin diyen bir abimiz vardı. Bu akşam sizin için oynanan maçta kirlenen çok şey var be abi rahat ol.

@hunkarmutlu: Yazık! Allah korusun bir futbolcuya bir şey olsa bunun vebalini nasıl ödeyecek atan kişi!

@SerhatTatli76: İki gün önce sporcu ölmüş, umurumuzda değil. Hatta ölürse ölsün diyebilecek zihniyetler var tribünde.. Yazık, rezil durumdayız..!!!

@erginaslan: Süper Kupa öncesi birbirlerine öfke kusan yöneticiler, sorsan bugun yaşanan kavga/yaralama olaylarını kınarlar! Yazık oluyor bu gençliğe...

@SelmanKarakus: Sahada #Soma için oynayan bunun bilincinde olan sadece yabancı oyuncular var. Yazık! Bu akşam yaşananlar tarihinizde kapkara yer alacak..


Bunları da Beğenebilirsiniz