« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazıcı: Yorumu futbolseverlere bırakıyorum

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Ankaragücü ile Fenerbahçe arasında dün akşam Ankara 19 Mayıs Stadı'nda oynanan karşılaşmayla ilgili yorumu futbolseverlere bıraktığını söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME
Yazıcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, dün akşam sonucunu merakla bekledikleri Ankaragücü-Fenerbahçe maçında kendileri açısından istenmeyen bir sonucun ortaya çıktığını bildirdi.

Bu karşılaşmanın beraberlik veya ev sahibi Ankaragücü lehine sonuçlanması halinde büyük bir avantaj elde etmiş olacaklarını belirten Yazıcı, “Ankara 19 Mayıs Stadı'ndaki karşılaşmayı tüm Türkiye izledi. Yorumu da futbolsevelere bırakıyorum. Bu maçla ilgili ben herhangi bir yorumda bulunmuyorum” dedi.

Yazıcı, ligin son haftasına girilirken lider Fenerbahçe'nin 1 puan gerisinde olduklarını, ancak hala şampiyonluk şanslarının devam ettiğini vurguladı.

Bu hafta sahalarında Beşiktaş'ı konuk edeceklerini, rakipleri Fenerbahçe'nin de Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Trabzonspor ile oynayacağını hatırlatan Yazıcı, şunları kaydetti:

“Kimse dereyi görmeden paçaları sıvamasın. Neyin ne olacağı belli olmaz. Sezonun bitimine daha 90 dakika var. Maçlar oynanmadan şampiyon ilan edilmez. Onun için bizler önce Beşiktaş maçına odaklanacağız. Rakibimiz karşısında galibiyetten başka bir düşüncemiz yok. Biz sahada galibiyeti ararken, bir kulağımız da Şükrü Saracoğlu Stadı'nda olacak. Öncelikle bizim için hayırlı sonuçların olmasını diliyorum. Trabzonspor'un Fenerbahçe karşısında alacağı puan ya da puanlar Beşiktaş'ı yenmemiz halinde bizi mutlu sona ulaştıracak. Her ne sonuç olursa olsun biz sezonu mutlu bir şekilde sonlandıracağız.”

Bunları da Beğenebilirsiniz