« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazıcı: İsim söylenmez

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı transfer söylentileri, takımdan gidecek ve kalacak oyuncular ve Şampiyonlar Ligi hedefleriyle ilgili konular hakkında açıklamalarda bulundu.

Emre KOŞAK / BURSA, (DHA)
SON GÜNCELLEME

Bursaspor'a alınacak futbolcuların isimlerinin transfer bitmeden söylenmeyeceğini belirten İbrahim Yazıcı, "Ne doğru isimler yazılıyor, ne de hayal ürünü. Bu konu hakkında yorum yapmam. Pazarlık safhasındayken bunu basınla paylaşır mıyım? Herkes birşey yazıyor. Transfer bitmeden söylenmez. Eğer bunu söyleyen kişiler varsa onlar yönetici ve idareci değildir" diye konuştu.

"ANLAŞIRSAM ALIRIM"

Bursaspor'un büyük hedefi olan bir takım olduğunu vurgulayan Yazıcı, Türkiye'deki takımların yıldız oyuncularına talip olduklarını belirtti. Yazıcı, "Evet talibiz. Oyuncunun oynadığı kulüp veriyorsa, ben de anlaşırsam alırım" dedi.

"BİZİM SATILIK FUTBOLCUMUZ YOK"

Takımda gidecek ve kalacak olan futbolcuların henüz belirlenmediğini belirten Başkan Yazıcı, yeşil beyazlı ekipte bulunan Sercan, Volkan ve Ozan İpek gibi genç yıldızların transferi ile ilgili ise, "Bizim satılık futbolcumuz yok. Bunu defalarca söyledik" diye konuştu.

"Öyle bir grup olsun ki, biz de o gruptan çıkalım"

Bursaspor'un bu yıl mücadele edeceği Şampiyonlar Ligi'nde kuralarda çıkmasını düşündüğü bir takımın olmadığını ifade eden Yazıcı, "Keşke öyle bir grup olsun ki, biz de o gruptan çıkalım. Hedeflerimize ulaşalım" dedi.


Bunları da Beğenebilirsiniz