« Hürriyet.com.tr
MENÜ

Yazıcı: Hedef final oynamak

Bursaspor Kulübü İbrahim Yazıcı, hedeflerinin Ziraat Türkiye Kupası'nda final oynamak olduğunu söyledi.

A.A.
SON GÜNCELLEME

Bursaspor A2 Takımı'nın Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde Boluspor ile yaptığı maçı izleyen Yazıcı, burada gazetecilerin soruları üzerine, kura çekimi sonrası düştükleri grubu "kolay" olarak değerlendirmediğini belirtti.

Maçların sahada, mücadele ederek kazanıldığını ifade eden Yazıcı, "Ben kolay, şanslı bir gruba düştüğümüzü düşünmüyorum. Hedefimiz kupada final oynamak. Bunun için rakip kim olursa olsun kazanmak zorundayız" dedi.

Yazıcı, hafta sonu Gaziantepspor ile yapacakları maça ilişkin de 2 haftadır duraklama dönemine girdiklerini, Gaziantepspor'u yenerek yeniden çıkışa geçeklerine inandığını kaydetti.

Vakıfköy Orhan Özselek Sosyal Tesisleri'nde süren tadilata da değinen Yazıcı, şunları söyledi: "Vakıfköy'e ileriye dönük Avrupa standartlarında bir tesis yapacağız. İyi şeyler olacak. Çalışmalar devam ediyor. Bursaspor'un geleceği burada, altyapıda. Bu tadilat ve yenileme çalışmalarının altyapımıza büyük faydası olacak. Buradan yetişecek futbolcularla gelecekte daha sağlıklı bir ekip oluşturacağız."


Bunları da Beğenebilirsiniz