"Ünal Özüak" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ünal Özüak" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ünal Özüak

Kostümlü prova

FİNAL 4 için “Tek endişem kıta değiştirmek” esprisi yapan koç Obradovic, Efes karşısında deplasmanda oynadığı, sıralamada hiç fark etmemesine rağmen çok ciddiye aldığı lig maçında, karşısında umduğu ter attıracak sertliği bulamadı.

Ev sahibi, Olimpiakos serisinden sonra elini tamamen açmış. Boş sahada tek başına oynar gibi yerleşim, set hücumları denemeleri  yaptı F.Bahçe. İlk yarıda 50 sayıya ulaştılar. Hani savunmayı gösterişli hücum endişesiyle zaman zaman gevşetmeseler Anadolu Efes benzeri görülmedik bir hüsran yaşayacaktı. İkiz kuleleri Udoh ve Vesely doyurucu süre yan yana oynatma fırsatı bulan Fenerbahçe, büyük iştahla haftaya oynayacağı Real Madrid maçının kostümlü provasını yaptı.

HEPSİNİN MAŞALLAHI VAR

Dixon bildiğimiz gibi hem atıyor hem de bir birinden güzel smaçlara uygun zemin hazırlıyor. Udoh yılın savunmacısı ödülünü kendisine verilmemesini tekzip edercesine kariyer tavan gecelerinden birini yaptı. Ahmet iyi bir stuntman/dublör olduğunu bir kere daha gösterirken, Vesely Final Four’a katılan takımlar arasında ki en iyi atletik uzun olduğunu sergiledi.

Bogdanovic ise her zamanki gibi eksiksiz oynadı.

AMAN NAZAR DEĞMESİN

GENÇLERİYLE tamamladığı son çeyrekte 31 sayı öndeyken dahi konsantrasyonunu kaybetmeyen Fenerbahçe 4. Final Four’unda artık şeytanın bacağını kıracağı olumlu sinyallerini verdi. Parkelere vuralım nazar değmesin.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI