"Uğur Vardan" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Uğur Vardan" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Uğur Vardan

‘Sıfır sorun’u boşver ‘Süper Film’e bak

‘Çakallarla Dans’ serisinin son adımı ‘Sıfır Sıkıntı’, ana karakterlerini bir kez daha sevenleriyle buluşturuyor. Yönetmen Murat Şeker, gişeden aldığı destekle dört eski mahalle arkadaşının serüvenlerini ne kadar daha uzatır bilemem ama ortada sinema adına çok da kayda değer bir şey olmadığı kesin. Şeker’i sinemasal anlamda ‘2 Süper Film Birden’le tanımış ve ümitlenmiştik. Sonraki adımlarına ise zaman zaman uğradık (Ben kendi adıma en son ‘Hayat Sana Güzel’i seyrettim).

‘Sıfır sorun’u boşver ‘Süper Film’e bak
5 üzerinden 1,5 yıldız

Kendisi sevdiğim bir arkadaşımdır. Gönül, arkadaşlarının iyi şeyler yapmasını istiyor. Naçizane artık Şeker’in gişe kaygısına son vermesini ve ‘2 Süper Film Birden’ ruhuna geri dönmesini rica ediyorum. Elçiye zeval olmaz, insanlar ‘Çakallarla Dans 3’teki özellikle ‘Gezi’ göndermeli esprilere ilişkin, “Lütfen bu esprileri süsleyecek daha iyi öyküler” diye Şeker’in kulağına kar suyu kaçırmam konusunda ricada bulundular. Bu ricayı kendisine iletmeyi bir borç bilirim...

Bir de hakkını vermem gereken yanı var filmin: ‘Del Piyero Hikmet’in -ki kendisini Murat Akkoyunlu canlandırıyor-, kandırıldığını anladıktan sonra isyanını içeren upuzun sekans, son zamanlarda bir filmde beni en çok güldüren şey oldu. Bu enfes bölüm için de ekibe özel alkış!..

‘Sıfır sorun’u boşver ‘Süper Film’e bak

Yönetmen: Murat Şeker
Oyuncular: Şevket Çoruh, Murat Akkoyunlu, Timur Acar, İlker Ayrık, Derya Şensoy
Türkiye yapımı

X