"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Yeniay, yeni umutlar

13 Haziran’daki yeniay, Boğalara para, Terazilere macera, Yay ve Oğlaklara aşk getirecek. Akrepler ve Yengeçler projelerine yoğunlaşacak.

KOÇ
Bekârlara iyi haber
Venüs, 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar Aslan burcunu ziyaret ederken, popülariteniz tavan yapacak. Bekârsanız, o dönemde birisiyle tanışma şansınız çok yüksek olacağından, dışarı çıkıp mümkün olduğunca çok sosyalleşin. Ancak Venüs 14 Haziran’da Uranüs’le ters düşeceğinden, birisiyle buluşmak için o günden kaçının.

BOĞA
Zam için doğru zaman
Bu hafta yeni başlangıçlar, değişimler ve bitişler yaşayabilirsiniz. 13 Haziran’daki yeniayla birlikte gelirinizi artırmak için fırsatlar yakalayacaksınız. Yeniayın enerjisini, maaşınıza zam istemek ya da kendi işinizi yapıyorsanız, fiyatlarınızı artırmak için kullanabilirsiniz.

İKİZLER
Heyecan verici bir dönem
Dilek listenizi hazırlayın. 13 Haziran’da burcunuzda gerçekleşecek yeniayda gezegenler isteklerinizi ifade etmenizi sağlayacak. Venüs 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar iletişim evinizi ziyaret edecek. Bu dönemde, seyahat edebilir, hoş insanlarla tanışabilirsiniz. Bekârsanız romantik bir partnerle tanışabilirsiniz. Venüs 14 Haziran’da Uranüs’le bağlantı kurarken, heyecan verici ama kısa ömürlü bir romantik ilişki yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ
Önceliklerinize odaklanın
Bu hafta üzerinde çalıştığınız projeleri ve yarım kalan işlerinizi bitirip yeni bir döneme taze bir başlangıç yapmak isteyeceksiniz. 13 Haziran’daki yeniay biraz kendinize zaman ayırıp, ruhunuzu dinlendirmek için sizi teşvik edecek. Merkür 12-28 Haziran arasında burcunuzu ziyaret ederken, aklınıza pek çok yeni fikir gelecek. Ancak boşa zaman kaybetmemek için önceliklerinize odaklanın.

ASLAN
Popülerliğiniz artacak
Bu hafta sosyalleşmek, heyecan verici yeni insanlarla tanışmak ve eski arkadaşlarınıza hal hatır sormak için fırsatlar yakalayacaksınız. Venüs 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar Aslan burcunu ziyaret ederken popülariteniz artacak. Bu dönemde en iyi halinizle görünmek isteyeceğinizden, yeni kıyafetler ve aksesuarlar alabilir ya da saç stilinizi yenileyebilirsiniz.

BAŞAK
Yeni görevler
Bu hafta 13 Haziran’da gerçekleşecek yeniay, profesyonel itibar ve başarı evinizi harekete geçirirken, kariyerinizle ilgili konulara odaklanacaksınız. Yeni bir iş için mülakata girebilir, itibarınızı yükseltecek yeni bir görev alabilir ya da medyada çıkarak bilinirliğinizi artırabilirsiniz. Merkür’ün sert etkilerinden dolayı, bir kontrat imzalamak ya da bir şeye söz vermek durumundaysanız, 19 Haziran’a kadar beklemeniz akıllıca olacak.

TERAZİ
Hayatınız renkleniyor
Bu hafta eğlence ve maceraya hazır olun. 13 Haziran’da gerçekleşecek yeniay size seyahat veya yurt dışında eğitim fırsatları getirebilir. Mars beşinci evinizi harekete geçirirken, yaratıcılığınızı artıracak, aşk hayatınızı renklendirecek. Venüs 13-19 Haziran’da sizinle uyumlu Aslan burcunu ve sizin sosyalleşme evinizi ziyaret edecek. Bu dönemde hobilerinizi paylaşıp, yeni arkadaşlar edinmek isteyeceksiniz.

AKREP
Işıltılı kariyer
13 Haziran’daki yeniay, ev veya bireysel kredi başvurusunda bulunmak, sigorta poliçelerinizi yenilemek ya da yatırım stratejilerinizi bir uzmanla konuşmak için iki haftalık olumlu bir dönem başlatacak. Venüs 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar kariyer evinizi ziyaret edecek. Bu dönemde başarı basamaklarını tırmanmanıza yardım edebilecek önemli konumdaki bir kişi üzerinde çok iyi bir izlenim bırakabilirsiniz.

YAY
Heyecan verici bir macera
13 Haziran’daki yeniay, bu hafta yeni iş birlikleri oluşturmanızı sağlayacak. Venüs 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar Alsan burucunu ziyaret ederken, aşk hayatınız renklenecek. Bekârsanız, bu dönemde sizden tamamen farklı bir hayat tarzı süren birisinden hoşlanabilirsiniz. Venüs 14 Haziran’da Uranüs’le bağlantı kurarken, özgür ruhlu birisinden hoşlanıp heyecan verici bir maceraya başlayabilirsiniz.

OĞLAK
İlk görüşte aşk
Bu hafta haritanızın pek çok alanı hareketlenirken, hiç sıkıcı bir an yaşamayacaksınız. 13 Haziran’da altıncı evinizde gerçekleşecek yeniay, iş arıyorsanız size bir iş getirecek ya da çalışıyorsanız, işlerinizi artıracak. Venüs 14 Haziran’da romantizm evinizdeki Uranüs’e flörtöz bir sinyal gönderirken, ilk görüşte aşık olacağınız birisiyle tanışabilirsiniz.

KOVA
Çocuk planları
13 Haziran’da gerçek aşk ve eğlence evinizde gerçekleşecek yeniay, işlerinizle ne kadar meşgul olursanız olun, bu hafta size eğlenceli ve romantik zamanlar getirecek. Bekârsanız, Venüs ortaklıklar evinizi 13 Haziran’dan 9 Temmuz’a kadar ziyaret ederken, dışarı çıkıp sosyalleşin. Bu dönem, kişisel veya iş ilişkileri kurmak için çok ideal olacak. Evli veya ciddi bir ilişki içindeyseniz, çocuk sahibi olmaya hazır hissedebilir ya da partnerinizle daha mutlu olabilirsiniz.

BALIK
Aile toplantısı
Bu hafta ev ve aileyle ilgili konular öne çıkacak. 13 Haziran’da gerçekleşecek yeniay, size uzakta yaşayan bir akrabanızdan onu ziyaret etmek için bir davet veya sizin herkesi bir araya toplayacağınız bir aile toplantısı getirebilir. Ayrıca taşınmayı planlıyorsanız, bu yeniay yeni bir yer bulmanıza yardım edecek. Merkür 15 Haziran’da Satürn’e karşı gelirken, çocuğunuz, partneriniz ya da bir arkadaşınızla ciddi bir konuşma yapmanıza neden olabilir.

Susan Miller’in günlük ve aylık burç yorumlarını ‘Susan Miller ile Astroloji’ uygulamasını telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz.

X