"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Gerileme dönemi

26 Haziran’da gerilemeye başlayan Mars, ilişkiler ve sosyal hayatta sorunlara neden olabilir. Üstüne 28 Haziran’daki dolunay da gelince hayatı yavaşlatmakta fayda var.

KOÇ
Fazla mesai var
Bu hafta muhtemelen fazla mesai yapacaksınız. Mars, 26 Haziran’da gerilemeye başlayınca, sosyal hayatınız yavaşlayacak. Birisiyle çıkmak ve sosyalleşmek için en iyi günleriniz 25 ve 30 Haziran.

BOĞA
Seyahat görünüyor
Bu hafta yabancı bir ülkeyi keşfedebilirsiniz. Ancak 28 Haziran’daki dolunay çabucak eve geri dönmenizi gerektirecek. Koruyucu gezegeniniz Venüs, Jüpiter’le bağlantı kuracağından, havaalanında eğlenceli kişilerle tanışabilirsiniz.

İKİZLER
Harcamalara dikkat!
Dolunay sizi harcama alışkanlıklarınızı gözden geçirmeye teşvik edecek. Hayallerinizi gerçekleştirmek için hangi alanlarda paranızı dikkatli kullanmanız gerektiğini açıkça göreceksiniz.

YENGEÇ
Evlilik yakında
Sevgilinizle daha ciddi bir birlikteliğe adım atabileceğinizi düşünüyorsanız, 28 Haziran’da gerçekleşecek dolunay size nişanlılık hatta evlilik getirebilir. Satürn’ün etkisiyle bu, sağlam bir birliktelik olacak.

ASLAN
İlişkilerde sorun var
Satürn’ün etkisiyle, yönetici konumdaki bir kişi fazlaca talepkâr olabilir. 25 Haziran’da Jüpiter’in etkisiyle arkadaşlarınızla harika bir gece geçirebilirsiniz. Bir ilişkinizde çözülmemiş bir sorun tekrar gündeme gelebilir.

BAŞAK
Biraz bekleyin
Oğlak burcunda ve sizin aşk, romantizm, çocuklar, yaratıcılık evinizde gerçekleşecek dolunay nedeniyle, bu alanların birinde zorluk yaşayabilirsiniz. Mars kariyer evinizde gerileyecek. Haliyle bu dönem yeni bir iş başlatmak için uygun değil.

TERAZİ
Özel hayata odaklanacaksınız
25 Haziran’da arkadaşlarınızla harika bir akşam geçirebilirsiniz ancak tahmin ettiğinizden daha maliyetli olabilir. Anne-babanıza ya da yaşlı bir akrabanıza yardım etmek durumunda kalabilirsiniz. Evde bir tamirat işi çıkabilir.

AKREP
Tartışma çıkabilir
Hayatınızın hızlı temposu yavaşlamaya başlayacak. 26 Haziran-27 Ağustos arası evlenmek, yeni bir iş başlatmak veya bir şeyin olması konusunda çok ısrar etmek için uygun değil. Ailenizden biriyle tartışma yaşayabilirsiniz.

YAY
İnişli çıkışlı bir hafta
25 Haziran’da yeni kişilerle tanışacağınız bir akşama davet edileceksiniz. Para evinizde 28 Haziran’da gerçekleşecek dolunay, bütçenizi gözden geçireceğinize işaret ediyor. Aynı etki harcamaları kısmak gerektiğini de hatırlatabilir.

OĞLAK
Masraflarda artış var
Burcunuzda 28 Haziran’da gerçekleşecek dolunay, plan yapmanıza, organize olmanıza ve kalıcı sonuçlar elde etmenize yardımcı olacak. Nişanlanmak, yeni iş ortaklığı kurmak ya da çocuk sahibi olmak ihtimaller arasında.

KOVA
Evde yenilik vakti
Bu hafta dolunay mahremiyet evinizi aydınlatırken, dinlenmek ve kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Koruyucu gezegeniniz Uranüs, hane evinizi aydınlatacak ve değişikliklere teşvik edecek.

BALIK
Algılar açılıyor
Çok önemsediğiniz bir sosyal konuda sorumluluk alabilirsiniz. Mars, 27 Ağustos’a kadar maneviyat evinizde gerilerken, rüyalarınız çok gerçekçi ve yaratıcı olabilir; onları not etmek için başucunuzda kâğıt-kalem bulundurun.

**************

Susan Miller’ın günlük ve aylık burç yorumlarını ‘Susan Miller ile Astroloji’ uygulamasını telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz.

X