"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Enerjik bir hafta

Yaylara para geliyor, İkizler hayat değiştirici kararlar alabilir. Neredeyse tüm burçlar yaratıcılıklarını konuşturacak.

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
25 Ocak’ta kariyerinizde değişiklik yapmak için eğitim almayı düşünebilirsiniz. Mars, 26 Ocak’tan 17 Mart’a kadar dokuzuncu evinizi ziyaret ederken, seyahat edebilirsiniz.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bu hafta iki mutlu gezegen ün ve başarı evinizi aydınlatırken, önemli bir şeyi başarmaya odaklanın. 25 Ocak yazı, iletişim, pazarlık için ideal bir gün olacak.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Yurtdışına seyahat ederseniz, ayaklarınızı yerden kesecek biriyle tanışabilirsiniz. 24 Ocak’ta yaptığınız şeyler hayatınızın değişmesini sağlayacak.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)
31 Ocak’ta Ay tutulması var:Bir tutulmadan önce işler planlandığı gibi gitmeyeceğinden, önemli kararlar vermek veya birisiyle yüzleşmek bu dönemde doğru değil.

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)
Bu hafta ortaklıklar eviniz oldukça hareketli olacak. Mars 26 Ocak’tan 17 Mart’a kadar romantizm evinizi aydınlatırken, aşk hayatınız canlanacak.

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)
Merkür-Jüpiter’le buluşurken, aklınıza çok yaratıcı fikirler gelecek. Mars 26 Ocak’tan 17 Mart’a kadar hanenizi aydınlatırken, evde ailenizle daha çok zaman geçireceksiniz.

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)
Bu hafta, Güneş ve Venüs aşk evinizi aydınlatırken romantizme vakit ayırın. Bekârsanız, sizinle aynı zevklere sahip biriyle tanışabilirsiniz.

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)
24 Ocak’ta Plüton, Merkür’e katılırken karşınızdakini kolayca etkileyebileceksiniz. Mars para evinizi 26 Ocak’tan 17 Mart’a kadar ziyaret ederken çok para kazanacaksınız.

YAY (22 Kasım-21 Aralık)
Çok hareketli ve enerji dolu bir hafta sizi bekliyor. 24 Ocak’ta Merkür, Plüton’la para evinizde buluşurken, önemli anlaşmalar için o günü ideal yapacak.

OĞLAK (22 Aralık-19 Ocak)
Bu hafta liderlik özellikleriniz parlayacak. Merkür, 24 Ocak’ta Plüton’a katılırken, düşüncelerinize ve sözlerinize güç ve etki katacak.

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)
Bu hafta sizin için bir dönüm noktasını işaret edebilir. Jüpiter, 25 Ocak’ta, size yazıyla ilgili projelerde, pazarlıkta veya sözleşmelerde yardım edecek.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
Hafta yaratıcılık ve maneviyat açısından harika etkilerle başlayacak. Merkür, 21 Ocak’ta hayal gücünüzü artırarak, her tür yaratıcı aktiviteyi destekleyecek.

X