"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Dolunay hepimize iyi gelecek

30 Nisan’daki dolunay tüm burçları etkisi altına alıyor. Koç, Terazi ve Yaylar para, Boğa ve Yengeçler ilişki, İkizler sağlık, Kovalar kariyer meseleleriyle ilgilenecek.

KOÇ : 30 Nisan’daki dolunay, para evinizi aydınlatacak. Mali açıdan kendinizi nasıl garantiye alacağınızı düşündürtecek. Vereceğiniz kararlar etkili olacak.

BOĞA: İlişkinizi resmiyete dökebilirsiniz. Bu evlilik, nişan olabileceği gibi, bir iş ortaklığı anlaşması imzalamak da olabilir. Bu harika durum için on yıldan fazla bekliyorsunuz.

İKİZLER: Dolunay sağlıkla ilgili bir konuyu öne çıkaracak. Ameliyat olmak gerekiyorsa hızlı şekilde iyileşeceksiniz. Diyet ve spor programınızı da iyileştirebilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta aşk öne çıkacak. Bekârsanız, nefesinizi kesecek bir karşılaşma yaşayabilirsiniz. Ciddi bir ilişkiniz varsa, nişanlanabilir, hatta evlenebilirsiniz.

ASLAN: Dolunay ev hayatınızı olumlu yönde etkileyecek. Bir gayrimenkul alıyor veya satıyorsanız, kârlı çıkacaksınız. Tadilat projesiyle evinizin değerini artıracaksınız.

BAŞAK: Bir kontrat imzalayabilir, veya bir teklif sunabilirsiniz. Yakınlarınız sizden tavsiye almak isteyecek. 30 Nisan’da seyahat muhteşem geçecek.

TERAZİ: Dolunay para gelişini artıracak. Yeni bir iş için görüşme yapıyorsanız, maaş konusunda anlaşacaksınız. Bir emeklilik ya da tasarruf hesabı açabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta imzalamanız gereken kağıtlar varsa, hemen imzalayın. Mars sayesinde gecikme yaşamadan pek çok şey gerçekleştireceksiniz.

YAY:  Şimdi başlayacağınız işler başarılı olacak. Maddi varlıklarınızı önemli bir şekilde artırma gücüne sahip olacaksınız.

OĞLAK: Bu hafta arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler geçireceksiniz. Güneş romantizm, aşk ve etkinlikler evinizi ziyaret edecek. Sevgilinize verdiğiniz sözler kalıcı olacak.

KOVA: Bu hafta kariyer konuları öne çıkacak. Prestijli bir pozisyon için görüşmeler yapıyorsanız, son cevabı 30 Nisan’da alacaksınız.

BALIK: Yeni şeyler keşfedecek, ve heyecan verici maceralar yaşayacaksınız. İş veya tatil için seyahat edebilirsiniz, ya da çalıştığınız şirket yurtdışında bir görev verebilir.

Susan Miller’in günlük ve aylık burç yorumlarını ‘Susan Miller ile Astroloji’ uygulamasını telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz.

X