"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Beklenen tutulma

11 Ağustos’ta yeniayla gelecek Güneş tutulması, bütün burçlar için güzellikler getiriyor. Aşkta, işte, sağlıkta tohumlar şimdi atılacak, meyvesi önümüzdeki altı ayda olgunlaşacak.

Eğlenceli günler
KOÇ
Gezegenler oyuncu Aslan burcunu ve sizin aktiviteler evinizi vurgularken bu hafta eğlenceye odaklanacaksınız. 6 Ağustos’ta çok fazla para harcama riski var. 7 Ağustos’ta iş arkadaşlarınızla yiyip içebileceğiniz bir etkinliğe davet edilebilirsiniz.

Sorgulama dönemi
BOĞA
Bu hafta dikkatiniz özel hayatınızla ilgili konular, romantizm ya da yaratıcı bir proje üzerinde olacak. Burcunuzdaki Uranüs, 7 Ağustos’tan başlayarak 6 Ocak’a kadar gerileyecek. Önümüzdeki beş ay kendinizi sorgulama dönemi.

Beş yıldızlı bir gün
İKİZLER
6 Ağustos’ta kendinizi çok zorlayıp pek çok şeyi aynı anda yapmaya çalışabilirsiniz. Merkür’ün Güneş’le buluşacağı 8 Ağustos beş yıldızlı bir gün olacak. 11 Ağustos’taki Güneş tutulması, kendinizi ifade etmenin yeni bir yöntemini getirebilir.

Yeni gelir kapısı
YENGEÇ
Bu hafta Ay’la ilgili pek çok açı sizi hüzünlü ve duygusal yapabilir. 6 Ağustos’ta ihtiyacınız olmayan şeyleri almaya meyilli olabilirsiniz. 7 Ağustos sosyalleşmek için harika bir gün. 11 Ağustos’taki tutulma yeni gelir fırsatları getirecek.

Haberler iyi!
ASLAN
Bu hafta sizin haftanız! 6 Ağustos’ta sizden istenen her şeye ‘evet’ diyerek kendinizi çok zorlayabilirsiniz, önceliklerinize odaklanın. 11 Ağustos’taki Güneş tutulması doğum gününüze denk geliyorsa önümüzdeki yıl sizin için pek çok değişimi barındıran hareketli bir yıl olacak.

Hedefler koyun
BAŞAK
İç dünyanıza odaklanacağınız bir hafta. 7 Ağustos’ta yazıyla ilgili bir projenizi bitirebilirsiniz. 10 Ağustos’ta Jüpiter Mars’la buluşurken, sonbahar ve önümüzdeki yıl için kendinize hedefler koymak isteyeceksiniz. Önümüzdeki hafta tatile çıkmayı planlıyor olabilirsiniz.

Popülerliğiniz artıyor
TERAZİ
Venüs, 7 Ağustos’tan 9 Eylül’e kadar burcunuzu ziyaret ederken, popülariteniz artacak. 8 Ağustos sosyal ortamlara girmek için ideal. Güneş tutulması size önümüzdeki aylar boyunca en derin ve güçlü isteklerinizi ortaya çıkarmak için enerji verecek.

Başarı kapıda
AKREP
6 Ağustos’ta işle ilgili çok fazla sorumluluk almayın. Bu sıralar ev hayatınız çok aktif olacak. 9 Ağustos’ta bir akrabanıza karşı aile görevinizi yerine getirmek durumunda kalabilirsiniz. Güneş tutulması önümüzdeki altı ay boyunca profesyonel başarı fırsatları getirecek.

Kişisel gelişim
YAY
Hafta sonu gerçekleşecek yeniaya doğru işler yavaşlamaya başlayacak, sosyal yaşantınız hareketlenecek. Yalnızsanız bir arkadaşınız aracılığıyla ilginç bir kişiyle tanışabilirsiniz. Önümüzdeki altı ay boyunca hayatınızı değiştirebilecek ve gelişmenizi sağlayacak seyahat ve eğitim fırsatları yakalayabilirsiniz.

İmzayı şimdi atmayın
OĞLAK
8 Ağustos’ta yeni bir iş ya da haklarınız konusunda pazarlık yapıyor olabilirsiniz. Ancak Merkür hâlâ gerilediğinden 18 Ağustos sonrasına kadar bir sözleşme imzalamaktan kaçının. 11 Ağustos’ta bir kredi borcunuzu kapatıyor olabilirsiniz. Ayrıca bu yeniay, bir hayalinizi gerçekleştirmek için gerekli olan parayı bulmanıza yardım edecek.

Taşınabilirsiniz
KOVA
6 ve 8 Ağustos’ta kariyerinizle ilgili faydalı tavsiyeler alabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Uranüs, 7 Ağustos’ta ev ve aile evinizde gerilemeye başlayarak, önümüzdeki beş ay boyunca yaşadığınız yerle ilgili değişimlere neden olacak. Taşınmayı, tadilat yapmayı veya bir yazlık almayı düşünüyor olabilirsiniz.

Sağlığa özen
BALIK
Bu hafta iş ve sağlık konularına odaklanacaksınız. 6 Ağustos’ta iş performansınızı artıracak bir eğitim fırsatı yakalayabilirsiniz. 7 Ağustos romantizm, 8 Ağustos ise toplantı ve sunum yapmak için harika günler. Yeniay diyet ve spor programınızda ya da yaşam tarzınızda değişiklik yapmak için sizi teşvik edebilir.

***

Susan Miller’ın günlük ve aylık burç yorumlarını ‘Susan Miller ile Astroloji’ uygulamasını telefonunuza indirerek okuyabilirsiniz.

 

 

 

X