"Susan Miller" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Susan Miller" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Susan Miller

Aralıktaki dolunay hangi burca ne getirecek?

Yeni hafta koçlara değişim, yaylara romantik fırsatlar, oğlaklara ferahlık vaat ediyor. Yengeçler sağlığına, başaklarsa kariyerlerine dikkat etmeli.

KOÇ (21 Mart-19 Nisan)
Bu hafta değişim rüzgârları esecek. Dolunay üçüncü evinizi aydınlatırken, bir yurtdışı seyahatinden dönüyor, önemli bir sınava giriyor veya yazıyla ilgili bir projeyi bitiriyor olabilirsiniz. Bu hafta yediklerinize dikkat edin ve kendinizi çok yormamaya çalışın.

BOĞA (20 Nisan-20 Mayıs)
Bu hafta aklınızda para konuları olacak. Size gelecek bir ödeme gecikebilir. Bir kredi başvurusunda bulunduysanız, sizden daha fazla evrak isteniyor olabilir. İlişkilerinizde sizi üzen bir konuyu içinize atıp konuşmadıysanız, bu hafta bu konu gündeme gelebilir.

İKİZLER (21 Mayıs-20 Haziran)
Partnerinizle halihazırda yaşadığınız bir sorun iyice karmaşık hale gelebilir. Bu dönemde kontrat imzalamak da doğru değil. Merkür’ün Satürn ve Mars’a açısı, bazı konuları gözden geçirmek ve yeniden pazarlık yapmak için çok uygun. Bu dönemde normalden daha fazla meşgul olabilirsiniz.

YENGEÇ (21 Haziran-22 Temmuz)
Bu hafta sağlıkla ilgili bir sorun öne çıkabilir. Mars, Akrep burcunu 9 Aralık’tan 26 Ocak’a kadar ziyaret ederken, kendinizi daha sağlıklı hissedeceksiniz. Bekârsanız, bu dönemde hoşlanacağınız kişiyle tanışmak için pek çok fırsatınız olacak. Evliyseniz, ilişkinizdeki tutkuyu tekrar canlandırabilirsiniz.

ASLAN (23 Temmuz-22 Ağustos)
Hafta bir belirsizlik bulutunun içinde başlayacak. Bugün veya yarın arkadaşlarınız veya çocuklarınızla bir plan yapıyorsanız, bütün programı teyit edin ve iletişim içinde kalın. Mars, Akrep burcunu 9 Aralık’tan 26 Ocak’a kadar ziyaret ederken, evde ailenizle daha fazla zaman geçirmek isteyeceksiniz.

BAŞAK (23 Ağustos-22 Eylül)
Hafta başlarken kariyeriniz hakkında önemli bir konuyla ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bugün başarı evinizde gerçekleşecek dolunay kariyerinizde; başka bir şirkete geçmek, başka bir şehre taşınmak veya yeni bir pozisyona terfi etmek gibi bir değişime işaret ediyor.

TERAZİ (23 Eylül-22 Ekim)
Bu hafta eğitim, yasal bir konu, göçmenlik veya halkla ilişkilerle ilgili bir kampanyaya dair önemli bir konu öne çıkabilir. Kardeşlerinizden bir haber alabilir veya seyahat ederken gecikmelerle karşılaşabilirsiniz.

AKREP (23 Ekim-21 Kasım)
Bu hafta para konularıyla ilgileneceksiniz. Sigortadan alacağınız para, boşanma anlaşması, miras, veya kredi kartı borcu gibi konularda bir anlaşmaya varabilirsiniz. Mars, Akrep burcunu 9 Aralık’tan 26 Ocak’a kadar ziyaret ederken, karizmanız artacak. Başkaları üzerinde iyi etki bırakacaksınız, ancak ısrarcı olmamakta fayda var.

YAY (22 Kasım-21 Aralık)
Bu hafta gezegenlerin dizilimi yaratıcılığınızı ateşleyecek. Bugünkü dolunay, romantik veya iş ilişkinizi öne çıkaracak. Gizli kalmış bir şey veya bir sır ortaya çıkabilir. Eğer birisinin size yalan söylediğinden şüpheleniyorsanız, gerçeği öğreneceksiniz.

OĞLAK (22 Aralık-19 Ocak)
İşleriniz bu hafta hafiflemeye başlayacak ve siz de derin bir nefes alacaksınız. Uzun saatler boyu üzerinde çalıştığınız bir projeyi, dolunay bitirmenize yardım edecek. Mahremiyet evinizdeki dört gezegen, sakin bir yerde tek başınıza daha verimli çalışacağınıza işaret ediyor.

KOVA (20 Ocak-18 Şubat)
Bekâr ve utangaçsanız, 6 Aralık’taki Merkür’ün olumlu etkisi, bir ilişkiye başlamanız için size cesaret verecek. Mars sizin ün ve başarı evinizde, Akrep burcunu 9 Aralık’tan 26 Ocak’a kadar ziyaret ederken, kariyerinizde bir patlama yaşayacaksınız.

BALIK (19 Şubat-20 Mart)
Bu hafta, dört gezegen ödül ve başarı evinizi aydınlatırken spot ışıkları kariyerinizin üzerinde olacak. Merkür 3-22 Aralık arasında gerileyecek. Bu nedenle işinizden memnun değilseniz, değiştirmek için doğru zamanda değilsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI