"Sibel Arna" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Sibel Arna" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Sibel Arna

Tarkan'ı kim giydirdi

Arada sırada dizi modasının dışına çıkıp, o hafta gündemi kim kılık kıyafetiyle meşgul etmişse onu yazıyorum.

Malum son bir hafta Tarkan’la yatıp Tarkan’la kalktık.
Peki Harbiye Açıkhava’da 7 konser veren Tarkan’ı kim giydirdi...
Konserinin ilk yarısını Türk Sanat Müziği şarkılarına ayıran Tarkan smokinle sahneye çıktı.

Tarkanı kim giydirdi

Smokin tasarımlarını Gülnur Güneş yaptı. Bakın genç tasarımcısı bu işbirliğinin nasıl gerçekleştiğini nasıl anlatıyor: “Tarkan ile Almanya’daki düğününde ortak bir arkadaşımız aracılığı tanıştık. Tasarımlarımı çok beğendiğini söylemesiyle başladı her şey aslında. Konserin ilk bölümünü oluşturan bölüm için 5 smokin tasarımı yaptım. ‘Ahde Vefa’ albümü, Tarkan için önemli bir çalışmaydı ve ben de yaptığım tasarımlarla, kullandığım detaylarla bu bütünlüğü korumaya çalıştım.”

Tarkanı kim giydirdi

Bravo Hatice

Gelelim ikinci yarının, yani popçu Tarkan’ın kostümlerine. Parlak, işlemeli, metalik ve parlak bomber ceketlerden oluşan kostümlerin hepsi Hatice Gökçe imzasını taşıyor. Hatice Gökçe yıllardır Tarkan’la çalışan bir tasarımcı. İkili birbirini çok iyi tanıyor ve çok uyumlu çalışıyorlar ama itiraf edeyim ben bu yıl ortaya çıkan konser koleksiyonunu çok ama çok sevdim. Ceketlerin her biri sanat eseri gibiydi. Bravo Hatice Gökçe.

Tarkanı kim giydirdi

Üstü uslu altı yaramaz elbise

Aşk Laftan Anlamaz ki dizisinin Hayat karakterinin son bölümde giydiği elbise çift karakterliydi.
Üstten ciddi bir gömlek havasındaki elbisenin altının bir tarafı kısa bir tarafı uzun olduğu için çok eğlenceliydi.
Yani üstü uslu, altı yaramaz diyebiliriz.


Tarkanı kim giydirdi
Elbise: Ceren Ocak
650 TL

Kollarına bayıldım

Rengarenk dizisinin ana karakteri Renk’i canlandıran Selin Şekerci’nin son bölümde giydiği şortu ayrı, bluzu ayrı sevdim. Hele ki beyaz bluzun İspanyol kollarına bayıldım.

Tarkanı kim giydirdi
Şort: Meltem Özbek
600 TL

Şortla bluzun uyumu da çok iyiydi. Stilist Taleh Aliyev’i tebrik ediyorum.

Ayakkabıların gözü kör olsun

Ne kadar güzel bir kadın, saçları süper, makyajı kararında, elbisesi insanın içini açıyor. Peki ya o ayakkabılar oldu mu şimdi bunca iyi şeyin altına. “Rengarenk” dizisi setinde bir ayakkabı sorunu var sanıyorum.
Çünkü Merve Oflaz bu ayakkabıları başka bir kombinin altına da giymişti. Ama bu kez hiç olmamış. Bileğe dolanan bağcıklar fazla uzun, oyuncuyu olduğundan kısa gösteriyor.

Elbise: Madebyza
710 TL

 Tarkanı kim giydirdi

X