"Sibel Arna" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Sibel Arna" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Sibel Arna

Kravatlı esmer Hülya

Hayat Şarkısı’nın son bölümünde Hülya’nın (Burcu Biricik) senaryo gereği hiç tanınmaması lazımdı biliyorsunuz.

Kravatlı esmer Hülya
Gözlük Gözlük Gurusu RVS : 1250 TL

Çünkü Cem, Hülya’nın bebeğiyle ilgili Mahir’in ses kaydını almıştı ve sürekli şantaj yapıyordu.
Hülya, Mahir’le buluşmaya giderken feminen sarışın havasını tamamen gizledi. Koyu kestane tonlarında bir peruk, siyah kocaman gözlükler kullandı.
Gömlek giyip kravat taktı. Eski Hülya ile tek benzer yanı siyah stilettolarıydı. “Hayat Şarkısı”nın stil danışmanı Fatoş Suda gerçekten de çok yaratıcı bir isim. Risk alıyor, yeni şeyler deniyor ve başarılı oluyor. Kravat hamlesi de farklı ve güzeldi.

Kravatlı esmer Hülya
Tulum Twist : 299 TL
Gömlek Twist : 259 TL
Ayakkabı Nine West : 272 TL

Yelek modası

Kravatlı esmer Hülya
Yelek ADL 199 TL

Bu kış yelek çok moda. Özellikle uzun ve dar kalıplı olanlar. Diz üstünde bitenler de var, hatta diz altına inenler de...
Sinyallerini sezon dizilerinde görmeye başladık. Oyuncular yavaş yavaş yelek giyerek kamera karşısına çıkmaya başladılar. İlkini “Kördüğüm” dizisinde Saadet Işıl Aksoy’un üzerinde gördük. Sırt dekolteli siyah deri yeleğin markası Yasemin Pekkan. Fiyatı ise 1000 TL. İkinci yeleği “Kara Sevda” dizisinde Nihan’ın yani Neslihan Atagül’ün üzerinde gördük. Beyaz erkek yaka yeleğin markası ADL.

Kravatlı esmer Hülya

Yelek Yasemin Pekkan 1000 TL

Kravatlı esmer Hülya

 

Sarışın Cansu’ya alışamıyorum
Kravatlı esmer Hülya

Dizinin ilk bölümlerinde koyu renk saçlarla karşımıza çıkan, o haliyle Nurgül Yeşilçay’a çok benzeyen Cansu karakterinin yani Leyla Tanlar’ın sarışın haline alışabildiniz mi? Ben alışamıyorum. Bu haliyle orta yaşlı bir kadın gibi duruyor. Oyuncunun stiline ise diyecek laf yok. Son bölümde giydiği Zeynep Meltem Aktaş imzalı elbiseyi çok beğendim. Genç, renkli ve neşeliydi. Fiyatı, 219 TL.

 

Pelin’e kış gelmedi diyenlere

Kravatlı esmer Hülya
Elbise Ceren Ocak : 800 TL
Trençkot Gusto : 650 TL

Farkında mısınız, “Tatlı İntikam”da mevsimler hâlâ yaz. Pelin karakteri, yani Leyla Lydia Tuğutlu, son bölümde beyaz elbisesi ile tam bir yaz kadınıydı. Kahverengi açık ayakkabı, kahverengi trençkotla kombinlediği elbisesi izleyiciye “Pelin’e de bir türlü kış gelmedi” dedirtti. Bence gelmesi de gerekmiyor. Dünyanın her yerinde kışın da açık ayakkabı giyilebiliyor. Kış demek illaki koyu renkler giyilecek anlamına gelmiyor. Ayakkabı: I Love Shoes, 110 TL.

 

Bana Sevmeyi Anlat dizisinin güzel takıları

Kravatlı esmer Hülya
Bana Sevmeyi Anlat dizisinin styling’ini genel anlamda beğeniyorum. Ama aksesuvarları açık ara iyi. Leyla karakterinden, yani Seda Bakan’dan başlayalım. Salkım şeklindeki gümüş küpelerinin markası Bendis. Fiyatı 128 TL. Son bölümde taktığı el şahmeranı da aynı şekilde Bendis. Ve fiyatı 248 TL. Dolunay Soysert’in diken küpeleri de aynı markaya ait. Fiyatı 128 TL.

Kravatlı esmer Hülya
Seda Bakan


Kravatlı esmer Hülya

Dolunay Soysert

 

 

 

 

X