"Sibel Arna" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Sibel Arna" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Sibel Arna

Evli, mutlu, çocuklu, fenomen

Dikkat dikkat! Gündemimizde yeni bir tip fenomen tanımı var.

Evliler, mutlular, çocuklular ve fenomenler. Çünkü çekirdek aile olarak bir moda dergisinden fırlamış gibi profesyonel ve uyum içindeki fotoğrafları sosyal medyada paylaşıyorlar. Her sabah uyanıp günün temasına karar veriyorlar. Çekirdek aile fenomenlerinden en has üçüyle tanışmaya hazır mısınız?

 

Evli, mutlu, çocuklu, fenomen

 

CANAN-VOLKAN ÇETİN

 

Çiftin ortak sosyal medya hesaplarında kendilerini tanımladığı başlık ‘Mother&Father Of Hercules’. İkisinin vücudunda da hatrı sayılır kas var. Canan Çetin, İstanbul Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi’nde sağlık üzerine eğitimler aldıktan sonra özel bir hastanede genel müdürlükte çalışmış. Daha sonra Etiler’de bir güzellik merkezi açmış. Eşi Volkan Çetin ticaretle uğraşıyor. Koydukları fotoğraflardaki uyum ve görsel zenginlik onlara takipçi üzerine takipçi katmış. Oğulları Yaman’ı da fotoğraflara dahil etmeleri daha da ünlenmelerini sağlamış. Fotoğrafların altına da hayatla ilgili özlü sözler yazmayı ihmal etmiyorlar.

 

 

GİZEM-ARDA ZOR

 

 

Gizem Zor, Amerika’da çocuk gelişimi üzerine üniversiteyi bitirmiş. Asıl mesleği anaokul öğretmenliği. Kocası Arda Zor ile birlikte Kapadokya’da Rox Cappadocia adında butik bir otel işletiyorlar. Yaklaşık iki yıllık evliler. “Sosyal medyada iki senedir varım. Önceleri yakın çevrem beni takip ediyordu. Kızımız Alya doğduktan sonra bizi takip edenler ve aile hayatımızı sevenler oldukça artmaya başladı” diyor. Çift seyahat etmeyi çok seviyor. 1.5 yaşındaki kızları da onlara uyum sağlıyor. Paylaştıkları fotoğrafların yüzde yüz doğal olduğunu söylüyorlar. Doğal olmazsa samimi de bulunmayacağını düşünüyorlar.  

 

SİMGE-SAİM KILIÇ

 

Simge Kılıç, ekonomi mezunu, bir firmada iki yıl çalıştıktan sonra Etiler’de bir güzellik salonu açmış. Sosyal medya popülerliği geçen sene başlamış. Kızı doğduktan sonra nasıl fit kaldığıyla ilgili paylaşımlar yapması dikkat çekmiş. Büyüdükten sonra farklı kombinler yaparak ilgiyi sıcak tutmuş. “Fotoğraf çektirmek için hazırlanmıyoruz” diyor ve ekliyor: “Dışarı çıkarken hazırlanıyoruz, fırsat bulursak fotoğraf çekiyoruz.”  Eşi Saim Kılıç eski Borsa İstanbul Başkan Yardımcısı’ymış. Simge Kılıç anne -kızın uyumlu giyinmesini seviyor. O gün ne renk giyiyorsa kızına da o renk giydiriyor. Modaya meraklı eşini de duruma dahil edince mükemmel kare ortaya çıkıyor.   

X