"Pucca Günlük" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Pucca Günlük" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Pucca Günlük

Zengin ve ünlü olunca yapılacaklar listesi

Tabii tabii eminim, insanlara yardım edeceksin, fakir fukara doyuracaksın, babaanneni daha iyi bir eve yerleştireceksin... Ama parayı bulanların bunlarla yetinmediğini biliyoruz herhalde! Ünlü erkeklerin neler yaptığını hatırlayalım...

İLK İŞLERİ SON MODEL ARABA ALMAK

Ardından o arabayla ilgili abuk subuk haberleri çıkıyor. Yok valeye emanet edemedi, yok magazincilerin ayağını ezecekti...

ABUK SABUK İNSANLARLA MAGAZİNCİLERE YAKALANMAK

Ama artık mekân mekân gezmek popüler değil biliyorsunuz. Yeni trend, ev partileri. Parayı bulan bir ev partisi çıkışında ‘yakalanıyor’.

SAÇMA TATİL POZLARI VERMEK

Tomarlarca paran da Türkiye piyasası görsün diye illa ki o yurtiçi tatili yapılacak... Altta alev desenli şortla, nargile takımı-tavla ikilisiyle poz verip sosyal medyada paylaşılacak. Olmadı bir-iki kız iskeleden denize -şakasına- fırlatılacak.

‘ÇOK EMEK HARCADIK’ GEYİĞİ YAPMAK

Nazar diye bir şey var, millet o parayı kazanmak için canla başla uğraştığını da bilmeli. O yüzden “Bir haftadır stüdyoda yatıyorum”, “Üç gündür çekimden başımı kaldıramadım” diye dert yanman şart.

KONSOL OYUN PARTİLERİ DÜZENLEMEK

‘Camia’dan arkadaşlarla toplanıp saatlerce oyun oynayacaksın. Sağa sola da uzun bacaklı, sarışın kızlar serpiştirdin mi tadından yenmez.

KAVGAYA KARIŞMAK

Elbette bu harika ötesi hayatın birilerinin gözüne batacak ve kavga kaçınılmaz olacak. Kavga demişken, öyle ağız burun dalmalı değil. Ayı mısın oğlum, artık paran var! Başkasına yaptıracaksın ne yaptıracaksan...

UZATMALI SEVGİLİ YAPMAK

Çapkın olmak artık out. ‘Zamanını bekliyoruz’ adamları daha iyi tutuyor. Çapkınlık yapacaksan da yanında bir uzatmalı sevgilin mutlaka olacak.

X