"Pucca Günlük" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Pucca Günlük" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Pucca Günlük

Aşkları için #birşeyyap’tılar

Geçen hafta ‘Sıra dışı ilişki istiyorum’ diye yeri göğü inlettikten sonra, sizden gelen fotoğraflara kah mutlulukla kah imrenerek, çoğu zaman kıskanarak baktım.

Gözüm değdiyse kimse kusura bakmasın, bi gitsin kurşun döktürsün.

Geçen hafta #birşeyyap hashtag’iyle ‘sıradışı’ pozlarınızı istedim malumunuz.İşe bakın ki, şu devirde sıra dışılık artık normallikten geçtiği için muntazam şeyler geldi. Birlikte tatile gidenler, hamile eşi için ağzını burnunu boyayanlar... İnsan hep, kendinde olmayanı istermiş tabi. Bende ki işe bak yalnız, zaten yeni yıla battaniyenin altında tıkınarak girmeyi düşünüyorum. Üstüne bir de sizden mutluluk pozlarınızı istedim. Gerçek bir intihar değil de nedir bu söyleyin? Neyse, yine de çok tatlısınız, çocuk olursa inşallah anneye benzer, ya siz ruh ikizi misiniz türünde vıcık vıcık kendimden beklenmeyen iyi niyetlerle dolu olarak baktım fotoğraflarınıza. Valla ne diyeyim, Allah ayırmasın.

https://twitter.com/aleynasyildiz/status/546280873700913153/photo/1
Aleyna Sena Yıldız - @aleynasyildiz

Aşkları için #birşeyyap’tılar

#birşeyyap hayatımda verdiğim en doğru ve güzel karar genç anne olmak! Bizim ilişkimiz kimse geçemez

İşte en imrendiğim olay. Çocuğunla büyümek, senin ona; onun sana katabileceği şeyleri öğrenmek. Ne güzelsiniz, hep böyle güzel kalın.


https://twitter.com/BuseArii/status/546309319307059200
Buse Arı - @BuseArii
6 ay’da 1 gelen çiçeklerim ilee #birseyyap #birşeyyap

Aşkları için #birşeyyap’tılar

6 ayda bir geliyorsa o da iyiymiş. Biz whatsapp’tan utanan maymun yollasın diye bekliyoruz hala. 6 ayda bir geliyorsa hem çocuk ne güzel istikrarlı romantiklerdenmiş. Zaten her gün çiçek alsa ne olacak. Şahsen çiçek yerine, 2 kilo domates, ne bileyim sabah kaşarlı poğaça falan alsa daha makbule geçer sanki.


http://iconosquare.com/viewer.php#/detail/881282702556579178_1290941328

serenozguntunc – Seren Özgün Tunç

Aşkları için #birşeyyap’tılar

Dün bloguma Tayland maceralarımızla ilgili yepyeni yazılar ekledim #mutluyumçünkü bunu daha sizlerle paylaşmadan 306 kişi yazılarımı okumuş ilginize teşekkür ederim bide @puccito sevgiliyle #birşeyyap hastagini açmışsa, bu fotoğraf cuk oturmuş demektir #neseligenclerizbiz

Birlikte tatil yapabilen sevgilileri inanılmaz kıskanıyorum. Tatil genelde bizim için kavga yeri oluyor. Bütün sene biriktirdiğimiz ne varsa, uçakta bir başlıyoruz, tatilin son gününe kadar birbirimize her anı zehir ediyoruz. Mesela şöyle bir fotoğraf karesinde olsaydım, ‘aç karnına fil üstüne bindim zaten, midem bulanıyor’ diye trip atıyor olurdum.

http://iconosquare.com/viewer.php#/detail/750630969410295623_327576764
beru_ozan – OZAN YILMAZ
#birşeyyap @puccito bisey yapalim dedik rock`n roll askina

Aşkları için #birşeyyap’tılar

Yaa çok tatlı bu ama. Böyle fotoğraflar görünce hemen çocuk yapasım geliyor. Tabii ben bu kadar rahat fotoğraf çekilebilir miyim bilmiyorum. Hamilelikten kastımın sadece dur durak bilmeden yemek yeme üzerine olduğunu düşününce...


http://iconosquare.com/viewer.php#/detail/728330128488047568_10014007

diclemre - Dicle <3>

Aşkları için #birşeyyap’tılar

Playing #card with #huge #gift emojiemojiemoji #home #bandle #funday #night #regram #spongebob #tshirt #sunday #birşeyyap

İlle de kumar oynarım ben diyorsa, gelsin buyursun evinde oynasın kumarını. En güzelinden kocaman kağıtlar aldık adama. Bir de köşeye makine koyduk mu, en azından bozuk paralarımız bir işe yarar. Ohh miss!


http://iconosquare.com/viewer.php#/detail/624645727318169827_579019341
dilarakalpkocasi – Dilara Yamantepe
Ikibinondört böyle mi geçecek:)) #birşeyyap

Aşkları için #birşeyyap’tılar2054 bile böyle geçsin. Bir sonraki senelerde bir sürü bebişler etrafta dolansın dursun hatta. Ne güzel birlikte eğlenen bir çift olmak.


minecan - minecan
#birşeyyap

Aşkları için #birşeyyap’tılar

Bir yerde okumuştum. Sevgililerimiz, bizim aynamız aslında diye. Yani bize, bizim başkalarına davrandığımız gibi davranırlar. Soğukluğundan, sinirinden, tribinden illallah ettiğimiz birisi varsa, mutlaka geçmişte bizim de öyle yapmışlığımız varmış. Öyle diyorlar.


gamzuk - gamzuk
#birşeyyap #sıradışıilişki #gamzekoray #aşk @puccito

Aşkları için #birşeyyap’tılar
Tarzınız ne kadar tatlı. O saç bandı, şapka, gömlek... İnanılmaz eğlenceli ve güzel görünüyorsunuz.

jahnsu – Cansu Günfer
Zor günlerdi dhdnsksj #birşeyyap

Aşkları için #birşeyyap’tılar


Beyefendinin tekme atıyor oluşunu bir tek ben
fark edemem değil mi?
Bayağı tekme atıyor ya.

X