"Ogün Temizkanoğlu" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ogün Temizkanoğlu" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ogün Temizkanoğlu

Son nefeste

SON oynanan ve büyük bir hüsranla sonuçlanan Eskişehir maçı belli ki akıllarını başlarına getirmemiş Trabzonlu oyuncuların. Hiç bir ders çıkarılmamış.

Ersun Yanal neden bu kadar gol yediklerini takıma anlatmamaya yeminli herhalde ve zarar vermeye devam ediyor.
Yaptıklar tek iş kulübü zarara sokmaktan başka birşey değil. Çıkardığı takıma bakılırsa İkinci bir hüsrana ant içmiş Yanal.
Cardozo’nun neden yedek olduğunu bana biri anlatsın arkadaş! Kendisini ipten alana bu tarz hareketler yapılması ilerisi için olumlu hareketler değildir.

TECRÜBE BU MUDUR?

Bir takımı bu kadar rezil duruma düşürmek için herhangi bir amatör hocaya da takımı teslim edebilirdiniz. Oynadığınız takım lig sonuncusu, yetenekleri ve gücü belli. Tecrübe, tecrübe dediniz buyurun size tecrübe! Daha az tecrübeli olan hocalara tahammül edemeyip gönderen başkan, bu hocaya nasıl arka çıkıyor? Oyunu yazayım biraz diyorum fakat saha içerisinde o kadar uyumsuz bir oyuncu topluluğu var ki ne yazım? Al birini vur ötekine...
Takımda uyumsuz bir oyuncu olduğu zaman hemen onu satmak için girişimlerde bulunup uzaklaştırırsınız. Acaba takıma ve kulübe bunca zarar veren sayın başkan, kedi adına ne zaman radikal bir karar alacaktır?

HAKEM REZİLLİĞİ DEVAM EDİYOR

6. dakikada ceza sahasında ayağını yere vurarak kendini yere bırakan Sercan Yıldırım’a çizgi hakemi dahil, penaltı diyorsa MHK Başkanı bunun açıklamasını yapmak zorunda. Bu kadar basit penaltı çalmak bir kulübü oyundan kopartmaktır. Hakemin maç boyunca verdiği ve vermediği kararlar tam bir skandaldı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI