"Ogün Temizkanoğlu" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Ogün Temizkanoğlu" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Ogün Temizkanoğlu

Keçi inadı

Kadroya bakıldığında Ersun Hoca, bu kolay maçların kadrosunu ileriki haftalarda oynanacak zorlu müsabakaların hazırladığının bir göstergesi.

Özellikle Erkan Zengin idman eksikliğini bu tarz maçlarda giderebilir. Fakat anlamadığım Uğur neden kadroda yok? Madalyonun diğer tarafından baktığımızda bu tarz maçlarda acaba Mertcan gibi Oğuzhan da tecrübe kazansın diye ilk onbirde başlayamaz mıydı?

İlk yarı bariz bir Trabzonspor üstünlüğü vardı, fakat Cardozo’nun kafa vuruşu dışında hiç bir net posizyona girilememesi kafalarda soru işareti bıraktı. Trabzonspor özellikle Erkan’ın olduğu sol tarafı kullanmaya çalıştı. Bu hücum anlayışını Ersun Hoca belli ki sağ tarafı unutarak yaratıyor.

BENCE İŞLEM TAMAM

Trabzonsporlu oyuncular bu mücadeleye iyi konsantre olmadıklarını yaptıkları vuruşlarla ortaya koydu, yakalanan pozisyonları cömertçe harcayan oyuncular dua etsin ki Keciörengücü’nün kalesini savunmaktan fazla bir gücü kalmadiği için son dakikalarda haddini bilerek oynadı ve keçi inadı tuttu gol yemedi. Tur bence geçildi, asıl kupa müsabakaları bundan sonra başlar ve umarım her zaman böyle cömert olunmaz. Yoksa size pahalıya patlar.

FATİH ATİK ZOR

Ersun Hoca geldikten sonra daha fazla süre almaya başladın fakat hiç bir özelliği olmayan bir oyuncunun o forma ne kadar üzerinde kalır meçhul... Onun için ya üzerine koyarak devamlı çalış ya da ben buraya ait değilim diyerek bir büyüklük yap, bu maçta bile benim saymaktan yorulduğum pas hataları yaptın.

TFF’nin yeni sezonda kesinlikle yeni bir program düşünmesi gerek. Grup yaparak futbolcuların hem sağlığıyla hem de sinirleriyle oynuyorlar. Bir an önce bu grup olayı kalkmalı.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI