"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yeni fırsatlar

Tercih ettiğimiz konularda ilerleme sağlayabileceğimiz fırsatlara açık bir iki günlük süreç.

Dolayısıyla, belli bir hedefiniz, projeniz, aşk hayatınızı ilgilendiren bir konu ya da faklı girişimleriniz konusunda aklınıza gelen fikirler çoğalabilir. Amaçlarınıza ulaşmanıza katkısı olabilecek kişiler, kaynaklar veya bilgiler anlamında farklı şanslara sahip olduğunuzu görebilirsiniz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


Koç
Sevdiğiniz kişiyle ilişkileriniz kuvvetlenebilir, keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. İş ilişkilerinizde ufak tefek sıkıntılar yaşanabilir.

Boğa
Aileniz, sevdiğiniz kişilerle ilişkileriniz, uzun süreli arkadaşlıklarınız veya aşk hayatınızda olumlu gelişmelere olduğu kadar yanıltıcı etkilere de açık bir gün. Maddi riskler almamakta fayda var.

İkizler
Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizi kuvvetlendirebilir veya yakındaki bir kişiyle farklı boyutta bir deneyim yaşayabilirsiniz. İleriye dönük hedefleriniz ve iş hayatınız açısından da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Yengeç
Partneriniz, yaratıcılık gerektiren konular, çocuklarınız ve çevre ilişkileriniz açısından olumlu olaylara açık bir gün. Eğitimsel konularda sizi yanıltan kişiler olabilir.

Aslan
Ticaret, alım satım, reklam, bilişim, pazarlama konularında görüşmeler artabilir. Ailevi ve finansal konular üzerinde detaylı şekilde düşünmeniz gerekebilir.

Başak
Belli plan, hedef, iş veya isteklerinizi uygulamaya koyma fırsatı bulabilirsiniz. Otorite konumundaki kişiler sizin yanınızda olduklarını belli edebilirler.

Terazi
İşle ilgili yeni olanaklar var. Arkadaşlarınızla planladığınız veya bahsi geçen bir iş gündeme gelebilir. Kafanıza takılan bir konu mantıklı şekilde yaklaşılması durumunda çözülebilir. Parasal konularda ise, dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.

Akrep
Bugün farklı fırsatlarla karşılaşabilir veya bazı işlerinizi çözerek veya sonuçlandırarak keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Grup aktiviteleri veya ekip çalışmaları arasında görev ve sorumluluk bilinciniz etkileyici olabilir.

Yay
Aileniz sizi biraz hayal kırıklığına uğratabilir veya hayal kırıklıkları yaşatabilir. İş hayatınızı, ailenizi ilgilendiren konuları veya sağlığınızı daha çok ciddiye almalı, detaylı planlar yapmalısınız.

Oğlak
Maddi konularda olumlu gelişmelere açık bir gün. Grup aktiviteleri ve ekip çalışmaları açısından şanslı ve güzel etkilere açık 10 günlük süreç başlıyor.

Kova
İş hayatınız veya maddi durumunuzla ilgili doğru kararlar alabilmek için detaylı düşünmeniz ve dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Sevdiğiniz kişilerle kısa bir yol yapabilir veya seyahate çıkabilirsiniz.

Balık
İşbirlikleri, ortaklıklar ve ticari konuşmalar ya da sözleşmeler için olumlu ve fırsatlara açık bir gün. İşleri lehinize çevirebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI