"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yengeç burcunda yeni ay

Yengeç burcunda meydana gelen yeni ay, yaşadığımız yer, ailemiz, evimiz veya ülkemizle ilgili konularda yeni bir sürece veya yapılacak yeniliklere işaret ediyor.


Ailemizi veya evimizi ilgilendiren konularda mücadeleci bir tavır sergilememiz ve yeni bir sayfa açmamız gerekebilir. Duyguları gizlemek zor olacaktır. Konuşulmadık şey kalmayabilir, ama aile ve ev her şeydir ve her şeye değer. Dolayısıyla, ses tonumuza dikkat etmemizde ve kelimelerimizi dikkatli kullanmamızda fayda var. Ses ayarı yeni bir sayfa açmada kilit rol oynayabilir.
Artı olarak, bu başlıklarda ortaya çıkabilecek haberleri veya elimize geçecek bilgileri doğru değerlendirmemizde yarar var. Ancak, dün yazıya döktüğüm, ani gelişmeleri, fikir ayrılıklarını, plan değişikliklerini, öfkeli çıkışları, saldırgan kişi, grup veya ülkeleri ön plana taşıyan etkiler de devam ediyor. Merak edenler internet sayfalarımızdan okuyabilirler. Hepinize, tüm sevdiklerinizle birlikte güzel paylaşımlara açık iyi bayramlar… Niobe Aslı Temel

Koç
Bazı konularda şartlarınızı ortaya koyarken, karşı tarafın da kendi koşullarında ısrarcı olacağını unutmayın. Dolayısıyla, olayların sizin istediğiniz şekilde ilerlemesini istiyorsanız, öncelikle kibar ve sakin olmalısınız.

Boğa
Bir konuda ilerlemek istiyorsanız o işin peşini bırakmamalısınız. Ayrıca yanlış veya istikrarsız olduğunu düşündüğünüz iş, plan veya ilişkilerin peşinden gitmek zorunda olmadığınızın da farkına varacağınız bir gündesiniz.

İkizler
Karşınızdaki kişiye adil olmanın erdemlerini anlatma konusunda ısrarcı olsanız bile, kimse sizi dinlemeyebilir. Dolayısıyla, biraz zaman kazanmanızda ve tartışmaları başka bir güne ertelemenizde fayda var.

Yengeç
Yanlış ya da karanlık olarak nitelendirilebilecek bir ilişkinin içerisine giriyor olabilir misiniz? Siz ve ait olduğunuz gruplar için neyin kabul edilebilir ve neyin kabul edilemez olduğunu gözden geçirmenizde fayda var.

Aslan
İşinizi, sağlığınızı veya mutluluğunuzu ilgilendiren konularda siz kendi pozisyonunuzu nasıl savunuyorsanız, diğer kişi de kendi pozisyonunu aynı şekilde savunacaktır. Bu bilgiye göre hareket etmenizde fayda var.

Başak
Her koşulda size hayran olan kişiler bile tam olarak ne yapmaya çalıştığınızı anlamayabilirler. Ancak, önemli olan sizin ne yaptığınızın farkında olmanız ve planlarınızı hızla yürürlüğe koyabilmenizdir.

Terazi
Sorumluluklarınız birbirine girebilir. Aynı anda birçok işle uğraşmak sizi zorlayabilir. Size daha önce klonlama teknolojisinden bahsetmiş miydim? İyi çalışmalar dilerim Niobe’ce.

Akrep
Tartışmalı ortamlardan veya tartışmaya dönebilecek diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor. Sizi tanımayan kişiler dahi, bazı konularda üzerinize gelme konusunda ısrarcı olabilirler. Takıntılı durum ve kişiler dikkat gerektiriyor.

Yay
İşbirliği gerektiren veya ekonomik başlıklı konularda tartışmaların büyüyebileceği bir gün. Dolayısıyla, sakinliğinizi korumalı ve enerjinizi daha güzel şeyler için değerlendirmelisiniz.

Oğlak
Belli ilişki veya işbirliklerinin yarar ve zarar tabloları netleşmeye başlayabilir. Dolayısıyla, bazı konuların üzerine giderek mi yoksa uzlaşarak mı daha fazla şey kazanacağınızı düşünebilirsiniz.

Kova
Sizi bazı tartışmaların içerisine çekmek isteyen kişiler olabilir. Ne yaparsanız yapın, ama tartışmalara dahil olmayın. Sizi bekleyen daha önemli iş ve sorumluluklarınız var.

Balık
Bir anda kendinizi, yapmak istediklerinizi anlatmaya çalışırken bulabilirsiniz. Bu tür tuzaklara hazırlıklı olmalı ve hiçbir şey ispat etmek zorunda olmadığınızı fark etmelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI