"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yanlış kaynaklara dikkat

Olayları güvenilir olmayan kaynaklardan gelen bilgilere göre değerlendirip yanılabileceğimiz veya yanlış kanılara varabileceğimiz bir gündeyiz.

Yüzeysel yaklaşımlardan kaçınmamız gerekiyor.
Neyse ki, hafta sonuna kadar iş veya işbirliklerimizi ve ilişkilerimizi nasıl yöneteceğimizle ilgili ipuçları bulacağız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

BURÇLAR

Koç
Sizi durgun ve hareketsiz bir gün bekliyor. Uykuya bu kadar ihtiyacınız var mı? Gereksinim duyduğunuz bilgiye ulaşamamış olmanız, herkes çalışırken sizin oturmanıza yol açabilir.

Boğa
Sevdiğiniz kişinin günlük temposunun ağırlığı, size istediği kadar zaman ayıramamasına neden oluyor. Bu durumu anlayışla karşıladığınızı ona göstermelisiniz.

İkizler
Bugünlerde kendinizi dünyevi yaşamın gereksinimleriyle bunalmış hissedebilirsiniz. Ama insanın bazı şeyleri bir anda bırakıp gidemeyeceğinin, sorumluluk ve kuralları aşamayacağının da farkındasınız.

Yengeç
Sıkıntılarınızı kendinize saklamanızda fayda var. Aksi takdirde iş arkadaşlarınız sizi içe dönük ve sorunlu bir insan olarak tanımlayabilir.

Aslan
İlişkinizi daha iyi bir hale getirmek için sevdiğiniz kişiye sürpriz yapmaya çalışın. Daha uyumlu olmayı denemeniz bile çok pozitif etki yaratabilir.

Başak
İş yaşamınızdaki kaynak problemini yavaş yavaş halletmeye başlamanız, işinize şevkle sarılmanızı sağlayacak. Yine de kontrollü olmaya gayret etmelisiniz. Çok fazla abur cubur tüketme eğilimindesiniz.

Terazi
Sevgilinizin cinsel beklentilerine karşı biraz daha duyarlı olmalısınız. Belki sizden biraz daha aktif olmanızı istiyor veya istendiğinden emin olmayı arzuluyordur.
Akrep
Duygularınızı denetlemeyi öğrenmeniz gerekiyor. Reaksiyonlarınızı kontrol etmemeniz, çevrenizde uyumsuz biri olarak tanınmanıza neden olabilir. Zaman içinde bu yüzden daha büyük problemler yaşayabilirsiniz.

Yay
Gayet neşeli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Zamanınızın pek çoğunu kardeşlerinize ve kuzenlerinize ayırmalı, onlarla birlikte olmanın keyfini yaşamalısınız. Alacağınız bir haber, sizi sevindirecek.

Oğlak
İşinizde haberleşmenizi engelleyen bazı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. Telefonunuz, faksınız ya da bilgisayarınız bozulabilir. Bu akşam ya da sabah erken saatlerde bir yürüyüş planlamalısınız.

Kova
Maddi alanda önünüzde açılan yeni yolda sağlam adımlarla yürüyebilirsiniz. Bu yenilikleri iyi değerlendirmeli ve gerçekçi hedefler için kullanmalısınız. Her zaman önünüze çıkacak türden fırsatlar değil bunlar.

Balık
Telefonda ilk kez konuşacağınız karşı cinsten birinin konuşma tarzından ve sesinden çok etkilenebilirsiniz. Ama kendisiyle yüz yüze geldiğinizde ciddi bir hayal kırıklığı yaşamanız söz konusu!

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI