"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yanıltıcı etkiler gizli planlar

Kafa karışıklıkları, yanılsamalar, yanıltıcı ya da kötü niyetli kişiler, gün genelinde etkili olacak.

İç sesimize göre hareket etmek isteyebileceğimiz bir gündeyiz.
Birbirimize şefkat ya da merhamet gösterme isteğimiz artıyor ya da bu duyguyu tetikleyecek olaylar yaşanabilir.
Yanlış yönlendirmelere, düşmanca ya da saldırgan tavırları olan kişilere karşı tedbirli olunması gerekiyor.
Satürn ve Güneş arasında oluşan olumlu açının etkisiyle kalıcı ve olumlu adımlar atabiliriz.

KOÇ

Bazı fırsatların yüzünü gösterebileceği zamanlardasınız. Bu sefer karşınıza çıkanlar, tam anlamıyla sizinle örtüşüyor olabilir. Çalan kapıları açmayı unutmayın. Kapıdaki şans olabilir!

BOĞA

Sezgilerinize güvenebileceğiniz bir gün. Normal şartlar altında sağlam verilerle hareket etmek istemenize rağmen, bu sefer koşullar iç sesinizi dinlemenin daha doğru olabileceğine işaret ediyor.

İKİZLER

Bazı konularda karşı tarafın harekete geçmesini beklemek yerine, sizin nazik ve sempatik tavrınızı takınarak olumlu bir yaklaşımda bulunmanız daha doğru olabilir.

YENGEÇ

Bazı konularda gizli planlarınız varsa ya da bazı kişileri ani hareketlerinizle sınava tabi tutmak istiyorsanız, karşı tarafın da sizi aynı şekilde şaşırtma ya da hazırlıksız yakalama ihtimali olduğunu unutmamalısınız.

ASLAN

Katılımda bulunacağınız aktiviteleri artı ve eksi yönlerini detaylı hesaplayarak seçmelisiniz. Davet edildiğiniz her yere gitmeniz gerekmiyor.

BAŞAK

Her ne kadar belli konular kafanızı kurcalıyor ya da sizi endişelendiriyor olsa da, “keşke”lere veya negatif olaylara takılmamak ve iyimser olmak size daha iyi gelecektir.

TERAZİ

Belli konularda karşı karşıya olduğunuz ya da olabileceğiniz fırsatların kaderinizi etkileyebileceğini düşünüyorsanız, sahneye çıkın ve kendinizi gösterin!

AKREP
Bugünlerde sadece kendi fikirlerinize veya bilginize güvenmenizde fayda var. Zira etrafta çeşitli fikirler ya da düşünceler olsa da, yakında geçerliliklerinin olmayacağı anlaşılacaktır.

YAY

Önünüzde çok fazla seçeneğin olabileceği birkaç haftalık süreçtesiniz. Bu seferlik tüm seçenekleri görmeye çalışmanızda fayda var.

OĞLAK

Evinizi, ailenizi ya da yaşadığınız yeri ilgilendiren bir konu netlik kazanmaya veya şekillenmeye başlayabilir. Ancak yakınlarınız şu an için sizinle aynı fikirde olmayabilir.

KOVA

Olumsuzluklara odaklanmak, aslında faydalı sonuçlar doğurabilecek fırsatları kaçırmanıza neden olabilir. Plan ya da projelerin uygulanabilirliği hakkında ne kadar istekli olursanız, kabul görmesi de o kadar kolay olacaktır.

BALIK

Genellikle başkaları tarafından harekete geçirilmeyi, ikna ya da motive edilmeyi tercih etmenize rağmen, bugün için kendi kendinizi motive etmenin, harekete geçirmenin daha faydalı olacağını görebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI