"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Yanıltıcı etkiler

Yanılma olasılığı yüksek, bilerek veya bilmeyerek yanıltıcı olabilecek kişi sayısı fazla.

Aynı etki ülkemizin yıldız haritası açısından da etkili. Dolayısıyla, bizi bekleyen gizli oyunlara karşı ülke olarak açık akılla mücadele etmeliyiz. Görünene değil görünenin arkasındakilere odaklanma ve güvenliği ön planda tutma zamanındayız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...


Koç

Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda yeniliklere açık, canlandırıcı etkisi olabilecek, ilişkilerinizi kuvvetlendirebileceğiniz 10 günlük süreçtesiniz.

Boğa
Ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklar, maddi konular öncelikli olmak üzere, içinde bulunduğunuz durumlara göre diğer alanlar da dahil, arkadaşlarınız tarafından yanlış yönlendirilebileceğiniz günlerdesiniz.

İkizler
Kalabalık ortamlarda veya grup çalışmalarında yanlış yönlendirilebileceğiniz günlerdesiniz.
Dikkatli hareket etmeye özen gösterin.

Yengeç
Ev ve aileyle ilgili başlıklar ön plana çıkmaya başlıyor. Kiralama, taşınma, alım satım veya ev arkadaşı bulma türünde konular gündeme gelebilir. Ailenizle ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz.

Aslan
Sevgi temalı ilişkileriniz, aşk hayatınız veya maddi yatırımlarınız açısından yanıltıcı etkilerin söz konusu olabileceği günler.

Başak
Finansal konularda planlama yapmanız gereken, belli ödemelerin veya yeni kazançların söz konusu olabileceği süreçtesiniz.

Terazi
Bugün ve yarın, yakın çevre ilişkilerinize dikkat edin. Bazı kişiler bazı konularda sizi yanıltabilirler.

Akrep
Parasal açıdan yanıltılmamak için dikkatli olmanız gerekiyor. Yakın çevrenizden kişiler bu alanlarda yanıltıcı olabilirler veya iyi niyetinizi suiistimal eden kişiler olabilir.

Yay
Sosyal teklifler, organizasyonlar, aktiviteler, ekip çalışmaları önümüzdeki on gün boyunca ağırlıklı olarak gündeme gelebilir.

Oğlak
Kariyerinizi veya önemli pozisyondaki kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu adımlar atabileceğiniz, planlarınızı uygulama olanağı bulabileceğiniz 10 günün içerisindesiniz.

Kova
Maddi alanlarda yanılma veya yanıltılma ihtimaliniz yüksek. Dolayısıyla, parasal işlerinizde dikkatli olmalı ve paranızı korumalısınız. Yabancılarla ilişkiler, yurtdışı bağlantılı konular, medya, halkla ilişkiler ve iletişim başlıklarında yeniliklere açık süreçtesiniz.

Balık
Kredi, burs, sponsorluk, nafaka, miras veya prim gibi ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda yeni başlangıçlara açık 10 günlük süreçtesiniz.

X