"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Uzlaşılması zor bir gün

Venüs ve Mars arasındaki olumsuz açı, ilişkilerde anlaşmayı zorlaştırıp rekabete, kıskançlıklara, abartılı tepkilere neden olabilir.

Özellikle aşk ilişkilerinde gezegen etkileriyle birbirimizi kırmamaya ve geçici soğukluklara takılmamaya veya hassas konuları tartışmayı bir başka güne bırakmaya dikkat etmeliyiz.
Hepinize keyifli günler sağlık ve sevgiyle kalın...


Koç
Bazı kişilerin bakış açınızı anlayabilmesi zor olabilir. Bu durumun tartışma yaratmasını engelleyebilirseniz, ileride kendinizi ifade edebilmeniz daha kolay olacaktır.

Boğa
Ev, aile veya özel yaşamınızdaki ilişkileri zorlamak için doğru bir gün olmayabilir. Ateşe yaklaşırken yanıcı madde taşımadığınızdan emin olmanızda fayda var!

İkizler
Bazı konulara kendinizi fazla kaptırabilir ve akla yatkın olmayan işlerin peşinden gidebilirsiniz. Ya da çok mantıklı görünmeyen beklentileriniz söz konusu olabilir.

Yengeç
Bazı kişilere öneri ya da uyarılarda bulunmak için güzel bir gün olmayabilir. Bu tür girişimler tartışmalara sebep olabileceği için konulara daha yüzeysel yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz.

Aslan
Bazı konularda başkalarından farklı olmanın kötü bir tarafı yok. Farklılıkları kabul edebilirseniz sorun yaşamazsınız. Ancak karşı tarafla aynı düşünce ve tavrı paylaşma çabası ilişkileri gerebilir, dikkat!

Başak
Bazı kişiler sorunları çözmek istermiş gibi görünmelerine rağmen bu amaçtan kilometrelerce uzakta olabilirler. Dolayısıyla, mükemmel ve mantıklı önerilerinize ihtiyaç olabilir.

Terazi
Bugün bazı konuların sizin istediğiniz yöntemlerle çözülmesi kolay olmayabilir. Dolayısıyla, doğru diyalog kurmanın zor olduğu bir günde olduğumuzu hatırlayarak ısrarcı olmamanızda fayda var.

Akrep
İşle veya finansal başlıklarla ilgili konularda suların ısınabileceği bir gün. İniş çıkışlı konu, kişi ve durumları doğru yöneterek olayların sakinleşmesini beklemeniz daha doğru olacaktır.

Yay
Belli bir seçim yapma veya belli bir yoldan ilerleme zorunluluğu duymanız, sizi biraz sinirlendirebilir veya çevredeki gergin kişiler günün akışını bozabilir. Biraz esnek olmanızda fayda var.

Oğlak
Herkesin biraz gergin olabileceği bir-iki günlük süreçteyiz. Dolayısıyla yardım amaçlı dahi olsa başkalarının işlerine karışmamakta veya çok fazla inatlaşmamakta fayda var.

Kova
Bazı kişiler sizi sinirlendirmeye çalışabilir. Bu kişilere kayıtsız kalmaya çalışmanızda ve anlaşılmak ya da duyulmak için başka bir günü beklemenizde fayda var.

Balık
Bugün etrafa direktifler yağdırma eğiliminiz artabilir. Ancak herkes kendi yöntemiyle ilerlemek istediği için gergin diyaloglara hazır olmakta fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI