"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Üretkenlik ön planda

Sabah saatlerinde kararsızlık, tembellik veya netleştirilemeyen durumlar söz konusu olabilir.

Öğleden sonra parayla ilgili işler, alışverişler, ticaret başlıklı konular başta olmak üzere güne daha rahat devam edebiliriz. Üretken yönümüz ön plana çıkabilir. Planlarımızı uygulamaya koyabilir, işlerimizi tamamlayabiliriz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Yarım kalan işleri tamamlamak için güzel bir gün. Geçtiğimiz haftalarda yaşanan olayların, başlanan işlerin, sonlandırılan ya da görmezden gelinen şeylerin belli bir amacı olduğunu düşünmeye başlayabilirsiniz. Şimdiki hedefiniz ise, bu amacı doğru kullanmak ve ortaya çıkan planlarınızı uygulamaya geçirmek olmalı.

Boğa
Fazla tedbirli davranma huyunuz hayattan zevk almanızı engelliyor ya da eğlenceyi kaçırmanıza neden oluyor olabilir. Biraz eğlenceye ihtiyacınız var ve bunun için bazı sözlerinizi ihmal etmek durumunda kalabilirsiniz.

İkizler
Belli konularda ilerlemenize yardım edecek kişilerle daha önceden tanışmıştınız. Dolayısıyla çevrenizi faydaya dönüştürmenizi sağlayacak ürün, hizmet veya gayrimenkulleri ortaya çıkartmanız gerekiyor. Alım satım, sunum veya kiralama için uygun günlerdesiniz.

Yengeç
Yararlı tavsiyelerde bulunan kşileri dinlemeli, faydalı fikirlere yer açmalı ya da size destek olmak veya yardım etmek isteyen kişilere izin vermelisiniz. İlginç yolculuklar veya seyahatler söz konusu olabilir.

Aslan
Önemli pozisyondaki kişilerle olumlu görüşmeler yapabilir ve onlara destek sağlayabilirsiniz. Bazı şeyleri farklı yapabileceğiniz bir gün. İşe bisikletle mi gitmek istiyorsunuz? Ne güzel! Umarım TEM otoyolu, yol güzergahınızda değildir?

Başak
Önümüzdeki birkaç günü huzurlu ve sakin geçirebilmek istiyorsanız, ne istediğinizi netleştirmeniz ve gerçekten ulaşılabilir bir hedefe sahip olup olmadığınız konusunda gerçekçi olmanız gerekiyor. Aksi takdirde lüzumsuz stres yaşanabilir.

Terazi
Sizin ortaya koyduğunuz plan veya programlarla ilgili fikir almak isteyen ya da fikir vermeye çalışan kişiler söz konusu olabilir. Şimdilik bu kişileri oyalamanızda fayda var Zira, birkaç gün içerisinde koşulsuz olarak herkes sizin yolunuzdan ilerlemeye ya da sizin bakış açınızı anlamaya başlayabilir.

Akrep
Bazı konularda gerçekleri size uygun olacak şekilde çarpıtıyor olabilirsiniz. Düşüncelerinizin gerçeğe yakınlığı konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Gerekli konularda başvurular yapmak veya girşimlerde bulunmak için olumlu günler.

Yay
Hedeflerinize doğru hızla ilerliyorsunuz, peyniri bulmanıza az kaldı, ama labirentin duvarları olduğunu unutmamalı ve çarpmadan ilerlemeye özen göstermelisiniz. Dümdüz gitmektense, dolaylı ama rahat yolları seçmek size iyi gelecek.

Oğlak
Önünüzde çok sayıda seçeneğiniz var. Ne istediğinize ve neyin sizin için daha uygun olduğuna karar vermeniz gerekiyor. “Siz nasıl uygun görürseniz?” denecek başka zamanlar da olacaktır. Şu an kendinizi düşünme zamanı.

Kova
Belli konularda yapılacak anlaşmaların yazıya dökülmesi gerekiyor. Maddi gelirlerinizi artırıcı yeni yollar söz konusu olabilir. Bugünlerde daha rahat davranmaya çalışmalısınız. Çok yakında kimi, nerede görmek, ne yapmasını istemek ya da ne zaman nereye çağırmak gerektiği noktasında ilk söz sahibi siz olacaksınız.

Balık
Bugünlerde vereceğiniz bağlayıcı sözleri ya da altına imza atacağınız anlaşmaları daha dikkatle incelemeniz, altında yatan gerçekleri görmeye çalışmanız, neye onay verdiğinizi netleştirmeniz, detaylara hakim olmanız gerekiyor. Olayları hafife alabilir veya çok fazla abartabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI