"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sürprizlere açık üç gün

Beklenmeyeni beklemeli, neler olup bittiğini ve sizden beklenenin ne olduğunu anlayana kadar kızgın zeminden uzak durmalısınız.

Sakin ve serinkanlı olmanız gereken bir gün. Aynı zamanda yeniliklere ve hoş sürprizlere de açık üç günün içindeyiz! Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bazı istek veya dileklerinizin gerçekleşmeyeceğinden eminseniz, bugünlerde bazı sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik gelişmeler yüzünüzü güldürebilir.

Boğa
Bugünlerde sezgilerinize güvenebilir, İçinizden gelen sese kulak verebilir, bu duruma göre, bazı konularda ilerleyebilir, bazı konuları sonlandırma kararı alabilirsiniz.

İkizler
Yatıştığını veya geride kaldığını düşündüğünüz konular aslında halen seviyesini koruyor olabilir. Sürprizlere açık üç gün içindesiniz.

Yengeç
Maddi konularda bazı taleplerde bulunma ayrıcalığına sahipsiniz. Ancak iyi bir sunum yapmanız gerekiyor. Farklı maddi kazanımlar söz konusu olabilir.

Aslan
Kaçınılması zor gelişmeler bazı konularda değişiklik yapılmasını gerektirebilir. Sürprizlere açık günler.

Başak
Bazı konuları tahmin ederek hareket etmekten kaçının. Normal şartlar altında bile bir kişinin nasıl davranacağını tahmin edebilmek zorken, bugün imkansız görünüyor.

Terazi
Bugünlerde herkes karşılığında ne verebileceğine bakmaksızın, sizin onlar için neler yapabileceğinize odaklanmış olabilirler. Şimdilik idare etmeye çalışın, yakında tutumları değişecektir.

Akrep
Aniden ortaya çıkan gelişmeleri önemsemenizde fayda var. Zira, asla olmayacağı düşünülen konulara, erişilmez veya ulaşılmaz görünen başlıklara giden yolun başlangıcı olabilirler.

Yay

Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işlere veya sevgi temalı ilişkilerinize eğilmek istiyorsanız, tam zamanı! Ancak, diğerlerinin neler yaptığını görmeye çalışmayı bırakmalısınız.

Oğlak
Bugün yaşanabilecek beklenmedik gelişmelerden kaçmakta zorlanabilirsiniz. Başınız dik ve gururla yürümeniz için pek çok nedeniniz olduğunun farkına varacaksınız. Her şekilde ayak uydurmaya çalışmanın faydası olacaktır.

Kova
Olası ilişki veya işbirliklerini sonlandırabilecek açıklamalar yapmaktan kaçınmanız gereken bir gün. Karşı tarafın davranış ya da yaklaşımlarının nedenlerini anlamaya çalışmalısınız.

Balık
Bugünlerde aniden, geri dönüşü olmayacağını düşündüğünüz anlaşmalarda bazı boşluklar yakalayabilir, fayda sağlayacağınız açıları tespit edebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI