"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Süper dolunay: Hassas gün

Sonlanma ve sonuçlanma enerjileri devrede.

Bu akşam Balık burcunda meydana gelecek dolunay, yaşadığımız materyal dünyanın dışında, soyut ve bilmediğimiz şeylerin farkına varmamızı ve farkındalığımızın artmasını sağlayabilir.
Ruhsal ve mistik konulara daha fazla merak duymaya başlayabiliriz. Ya da daha fazla duygusallaşabiliriz, uyuma isteği duyabiliriz veya rüyalarımızda artış olabilir.
Stresli, duygusal iniş çıkışlara, gerilimlere ve engellemelere açık bir gündeyiz aslında.
Gecikmelere, hassasiyetlere veya engellemelere takılmayalım. Dolunay biter stres gider sonuçta!
Not: Bu arada, Ay dünyaya en yakın konumda olacağı için bu dolunaya Süper Dolunay deniyor hepsi bu. Bilginize...

Koç
Size ihtiyaç duyulduğu zaman, her durumda yakınlarınızın ve arkadaşlarınızın yanında olur veya iş hayatınızda ne zaman belli konulara destek verilmesi gerekse hazır bulunursunuz. Ancak maalesef herkes sizin gibi değil ve bu hafta sonu gerektiği zaman gereken yerde olmayan kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Boğa
Normal koşullar altında her zaman yanınızda olan bazı kişiler bu sefer sizin ilerlediğiniz doğrultuda hareket etmeyebilir, destek vermeyebilir. Bu durumda, bu hafta sonundan itibaren bazı kişileri yakın çevrenizde çıkarma ihtiyacı duyabilirsiniz.

İkizler
Belli işlerin veya ailenizi ilgilendiren başlıkların artı ve eksilerinin doğru hesaplanması gerekiyor. Zira, yanlış düşünüp rahatsız edici bir rahatlama hissediyor olabilirsiniz. Limitlerinizi zorlayıp zorlamadığınızı kontrol ederek ilerlemenizde fayda var.

Yengeç
İş hayatınızda ve kariyerinizde diğerlerine değil, kendinize güvenerek ilerlediniz ve ilerliyorsunuz malum. Ancak, bazı konularda sonuç almanın veya başarıya ulaşmanın çok daha etkin veya pratik yöntemleri de olabilir. Bu hafta sonu, bu konu hakkında düşünmeye başlayabilirsiniz.

Aslan
Vergi, sigorta, komisyon, pay ya da anlaşma ve sözleşme başlıklı konularla uğraşmanız gerekebilir. Bu esnada daha kapsamlı bir araştırma yapma olanağı elde edebilirsiniz. Araştırmacı olmalı, sorular sormalısınız.

Başak
Bazı kişilere yapmış ya da yapmak üzere oldukları hataları gösterme eğiliminde olablirsiniz. Ancak, bu kişiler sizi anlamakta zorlanmakla kalmayıp, tavırlarına yönelik uyarılarınızı şikayet veya eleştiri olarak algılayabilirler. Bu kişilere neleri atladıklarını veya hangi noktaları kaçırdıklarını göstermeye çalışmak, deve ve hendek ilişkisini akla getiriyor bugün için.

Terazi
Geçmişte yeterince sorun yaratmış bazı konularda daha fazla ilerlemek için sizin de katılımınızı sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Ancak, günün atmosferi itibariyle herkes gereğinden fazla hassas ve kırılgan olabileceği için dikkatli karar vermeniz bekleniyor.

Akrep
Bazı konularda bazı kişilere net davranabilir ya da net davranmalarını isteyebilirsiniz. Açık açık dile getirilen cümleler veya olaylara net yaklaşım göstermesini beklediğiniz kişilerden beklentileriniz istediğiniz sonucu vermeyebilir.

Yay
Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular tekrar hassaslaşabilir. Genel anlamda hassas ve gerilimlere açık bir günde olduğumuzu düşünürsek, olaylara müdahale etmemeniz ve sakinliğinizi korumanız daha doğru olacaktır.

Oğlak
İşbirliği içerisinde olduğunuz, birlikte çalıştığınız kişiler veya yakınlarınız görev ve sorumluluklarını tamamen unutabilirler. Oldukça hassas ve kırılgan bir hafta sonunda olduğumuz düşünülürse, bu hatalarını hatırlatmak için başka bir günü seçmeniz daha doğru olacaktır.

Kova
Maddi başlıklı konularda gergin durumlar oluşabilir veya işler iyice karmaşaya dönüşebilir. Ani tepkiler vermekten, aniden harekete geçmekten veya ani kararlardan kaçınmalısınız. Birkaç gün sonra, herkese gerekeni söyleyebilir veya her şeyi yoluna koyabilirsiniz.

Balık
Hassas ve duygusal iniş çıkışlara açık olduğunuz bir gündesiniz. Sizi yarı yolda bırakan, gereken yardımı yapmayan, beklediğiniz gibi davranmayan kişiler veya güvendiğiniz işbirlikçileriniz söz konusu olabilir. Ancak bu sizin yalnız başınıza ilerleyemeyeceğiniz anlamına gelmiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI