"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sosyal bir gün Mars burç değiştiriyor

Terazi burcundaki Ay’ın olumlu açıları daha rahat sosyalleşmemiz, estetikle ilgili konularda kararlar almamız, sevgi temalı ilişkilerimizi kuvvetlendirmemiz, evimizde ya da ailemizle iyi vakit geçirmemiz için olanak sağlayacaktır.

Yarın Balık burcuna geçecek Mars ise bir taraftan daha fazla çalışmamızı gerektirebilecek koşulları oluştururken, diğer taraftan tembel ruh halinin ve konsantrasyon bozukluklarının artmasına yol açabilir.
Sıvı tüketimine bağlı sorunlar, sular ve sıvılarla ilgili problemler yaşanabilir.
Aramızdan bazı kişilerin ruhen rahat hissetmesi zorlaşabilir veya psikolojik destek almak isteyen kişiler bu anlamda adımlar atabilir.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

KOÇ: Bilinçaltınızı rahatsız eden konuların ortaya çıkabileceği, beden ve ruh sağlığınızı ilgilendiren konulara yoğunlaşabileceğiniz, kapalı kapılar ardında yürütülen işlerin artabileceği 6 haftalık süreç başlıyor.

BOĞA: 20 Şubat’a kadar sosyal çevreniz veya sosyal fayda taşıyan organizasyonlarla ilgili işlerde farklı mücadeleler söz konusu olabilir. Bu süreçte, kendinizi istediğiniz alanlara kaydırma şansı da bulabilirsiniz.

İKİZLER: Şubat ayının son haftasına kadar, iş hayatınızı ilgilendiren konularda mücadeleler veya rekabet artıyor. Bu süreçte ani tepkilerden ve hareketlerden kaçınmanız, mantıklı düşünerek hareket etmeniz gerekiyor.

YENGEÇ: 20 Şubat’a kadar yabancılarla bağlantılı işler ya da seyahatlerle ilgili bazı zorluklar yaşanabilir. Ancak bu süreçte fikirlerinizi daha rahat paylaşabilir, bunların bilinir olmasını da sağlayabilirsiniz.

ASLAN: Maddi başlıklı konularda (borç, alacak, kredi, nafaka, miras, yatırım gibi) daha dikkatli hareket etmenizi gerektirebilecek veya yoğunluk yaşayabileceğiniz 6 haftalık süreç başlıyor.

BAŞAK: İkili ilişkileriniz, evlilik veya ortaklık başlıklı konular açısından ufak tefek gerilimlere açık 6 haftalık bir sürece giriyorsunuz. Karşınızdakileri alttan almanız, politik davranmanız gerekebilir.

TERAZİ: 20 Şubat’a kadar çalışma koşullarınız, iş arkadaşlarınız, meslektaşlarınız, verdiğiniz ya da aldığınız hizmetlerle ilgili konularda mücadeleci ortamlar artıyor. Sağlığınızı ihmal etmemenizde fayda var.

AKREP: 20 Şubat’a kadar hayatınızda daha fazla zaman ayırmanızı gerektirebilecek başlıklar, aşk hayatınızı, sevgi temalı ilişkilerinizi, ailenizi ya da yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konulara kayabilir.

YAY: Rekabet ve mücadelelere açık, iş hayatınızda sizi yorabilecek koşulların oluşabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. 20 Şubat’a kadar, evinizi ilgilendiren konulara daha fazla zaman ayırmanız gerekebilir.

OĞLAK: Yakın çevre ilişkilerinizi ilgilendiren konular, seyahatler ve eğitim başlıklarındaki olası gelişmeler, 6 hafta boyunca başlıca mücadele alanlarınızı oluşturuyor. İşle ilgili kısa yolculuklar artabilir.

KOVA: Maddi başlıklı konularda daha fazla mücadele etmenizi gerektirebilecek koşulların oluşabileceği 6 haftalık sürece giriyorsunuz. Harcamalarınızı kontrol altına almanız, ödemelerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor.

BALIK: Yarın burcunuza geçecek olan Mars, 20 Şubat’a kadar size yüksek enerji verebilir. Yarım kalmış işlere odaklanabilirsiniz. Ancak rekabet içeren konular da fazlalaşıyor. Ani tepkilerden kaçınmanızda fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI