"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sorumluluklarınızı ihmal etmeyin

Günün ilk yarısı ikili ilişkilerimiz açısından oldukça olumlu bir atmosfere işaret ediyor. Belli girişimlerde bulunabileceğimiz, işlerimizi tamamlayabileceğimiz saatlerde olacağız.

Öğleden sonra ise, pembe bulutlar yerini rüzgara bırakıyor. İkili ilişkilerimiz açısından gerginlik söz konusu olabilir.
Dolayısıyla bu saatlerde fikir çatışmalarından uzak kalmaya veya kendini ifade etmeye çalışırken olayları daha da büyütme riski olduğunu bilmek faydalı olacaktır.
Genel anlamda olumlu bir haftada olduğumuz düşünülürse günün ufak tefek rüzgarlarını hafif bir serinlik olarak görmeli, görev ve sorumluluklarımızı ihmal etmemeli, yarım kalan işlerimizi bitirmeye odaklanmalıyız.

Koç
Mevcut durumların dikkatle ele alınması ve hassas olunması gerekiyor. Aksi halde aniden alevlenen tartışmalar söz konusu olabilir. Genel anlamda aşk hayatınızın ve sosyal yaşamınızın renkli gittiği günlerdesiniz.

Boğa
Bazı konuları karşı taraftan farklı şekilde görüyor olabilirsiniz. Fikir farklılıkları kaçınılmaz olabilir. Böyle bir durumda kendi fikirleriniz ya da bakış açınızın doğruluğu konusunda ısrarcı olmanızın bir faydası olmayacağı gibi gerilim yaratabilir de. Bilginize...

İkizler
İlişkileriniz ve işbirlikleriniz açısından istikrarsızlık söz konusu olabilir. Karışıklıklar, tartışmalar veya bir güneye bir kuzeye esen rüzgarlar, olaylar karşısında sabır göstermenizi zorlaştırabilir. Sakin olmanızda fayda var.

Yengeç
Önemli konularda anlamsız konumlandığını ya da düşündüğünü fark ettiğiniz kişiler, ilerleyen zaman içerisinde daha da manasız tavırlar içerisine girebilirler. Ancak şu an için sizin yapabileceğiniz çok şey yok gibi duruyor. Kendi istek ve amaçlarınıza odaklanın.

Aslan
Yeteneklerinizi ön plana çıkartabileceğiniz veya bu sayede bazı konularda daha hızlı ilerleyebileceğiniz bir gündesiniz. Kendi istek ve ihtiyaçlarınız ya da görev ve sorumluluklarınızla diğerlerinin istekleri arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz.

Başak
Bazı alanlarda çözüm olabileceğine veya ilerleme sağlayacağına inandığınız fikirleriniz olabilir. Ancak bu fikirlerin işe yaramasını beklemek sanıldığından da fazla sabır gerektirebilir. Görev ve sorumluluklarınızı ihmal etmeyin.

Terazi
Bugünlerde hiç kimse açık bulduğu yerden saldırıya geçme, eleştiri getirme veya şikayet etme şansını kaçırmayacaktır. Geçerli gerekçeleriniz yoksa, sizi dinlediğini düşündüğünüz kişiler söylediklerinizle ilgilenmiyor olabilirler. Artan taleplere veya zamanınızı çalmaya çalışan kişilere sabırla yaklaşmalısınız.

Akrep
Birlikte olduğunuz kişilerin hayatlarında önemli değişiklikler olabilir. Dolayısıyla biraz özel alana ihtiyacınız olsa dahi bu kişilerle birlikte ilerlediğinizi hissettirmeniz gerekebilir. İş ve ev başlıklı konularda büyük düşünmenin faydasını görebilirsiniz.

Yay
Sakin kalmakta zorlanabileceğiniz günler. Ancak olayları akışına bırakmalı, yanıltıcı kişi ve durumlara karşı tedbirli olmalısınız. Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacak değişiklikler yapabilirsiniz. Günlük rutininizi sağlıklı yaşam ibresine ayarlamanın faydasını göreceksiniz.

Oğlak
Aslında olan pek çok şeyin geçerli bir nedeni var. Ancak bu konuda emin olmadan veya bunu düşünmenize neden olan sebepleri sıralamaya başlamadan önce, bu durumu doğrulayan olayların meydana çıkmasını beklemelisiniz. Çevrenizde meydana gelen değişiklikler sizi endişelendirmemeli.

Kova
Önünüzde duran veya ilerlemek istediğiniz konularda kararsızlık yaşayabilirsiniz. Dolayısıyla herkes aynı vagona binene kadar sabırlı olmanızda fayda var. Eski ve yeni arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Balık
Aslında aynı şeyleri istiyor veya düşünüyor olsanız bile, ne pahasına olursa olsun size itiraz eden kişiler olabilir. Siz kendi bildiğiniz şekilde ilerleyeceğe benziyorsunuz, ama yanıltıcı durumlara dikkat!X