"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sonuçları düşünerek hareket edin

Sonuçları düşünerek hareket edin

Ani tepkiler vermeye veya ani girişimlerde bulunmaya açık olduğumuz gündeyiz. Ancak hareketlerimizin sonuçlarını da düşünmemiz gerekiyor. Aşırı iyimserlik, hazırlıksız hareketleri körükleyebilir.
Öğleden sonra ise faydalı kişilerle diyaloglar, yardımlaşma temaları ya da destekçi duygular gündeme gelebilir.

BURÇLAR
Koç
Kafanızda size heyecan veren planlar, projeler var. Ancak bu konuları uygulamaya koymak için zaman harcamanız veya uygulanabilir olup olmadıkları üzerine düşünmeniz gerekiyor.

Boğa
Karşınızdaki kişilerin bencil davrandığını, bazı olaylarda kendi çıkarlarına sıkı sıkıya bağlandıklarını düşünmeden önce, gerekçeleri olup olmadığını sormanızda fayda var.

İkizler
Bazı kişilerin abartılı tavırları ya da aşırı tepkileri, zaman kaybı anlamına gelebilir. Bu tür kişilerden uzaklaşıp daha verimli konulara zaman ayırmanızda fayda var.

Yengeç
Üzerinde değişiklik yapılması gereken planlar veya işler söz konusu olabilir. Ancak bu değişiklikler başka hiçbir şeye zaman bırakmıyorsa, değip değmeyeceğine karar vermelisiniz.

Aslan
Bugün bazı kişilere -onları rahatsız edecek olsa da- mesafeli davranmanızda fayda var. İlerleyen zamanda farklı bir tavır geliştirebilirsiniz.

Başak
Belli ilişkilerde ya da işbirliklerinde ilerleme sağlamak veya dediğinizi yaptırmak istiyorsanız, açık fikirli, esnek ve hiç olmadığınız kadar sabırlı olmalısınız.

Terazi
Bir süredir memnuniyet duymadığınız veya size uygun olmadığını düşündüğünüz şeyler her ne ise, bugünlerde araya mesafe koymak veya sonlandırmak isteyebilirsiniz.

Akrep
Sorunları çözmenin en iyi yolu, ekip çalışmalarına uygun davranmaktan veya katılımcı olmaktan geçiyor. Yardıma hazır tutumda olmanız, yüksek sesli çıkışlardan daha fazla işe yarayacaktır.

Yay
Bazı yardımlar yapmayı düşünüyorsanız, kaynaklarınızı kontrol etmeniz gerekiyor. Zira altından kalkamayacağınız sözler verebilir veya karşılıksız harcamalar gerçekleştirebilirsiniz.

Oğlak
Bugün ele almak, parçası olmak veya yardımda bulunmak isteyeceğiniz konular varsa, karşı taraf istediği takdirde ilerleyebileceğinizi unutmamalısınız.

Kova
Bugünlerde olan biten olaylar bazı konularda gözlerinizin açılmasını sağlayabilir. Ortaya çıkan bilgileri, gelişen olayları ya da elinize geçen haberleri doğru değerlendirmeli, bir fırsat gibi görmelisiniz.

Balık
Beklenmedik gelişmeler, ani değişiklikler ya da farklı olaylar, planınızı altüst edebilir. Dolayısıyla bir B planınızın olmasında fayda var.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI