"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sınırlarımızı zorlayabileceğimiz günler

Sabah saatlerinde kararsız, keyifsiz veya uykusuz olabiliriz.

-Yanılgılar, unutkanlıklar, dalgınlıklar ya da yanıltıcı kişilerle de karşılaşabiliriz. Öğle civarı, anlaşmazlıklar ve hafif bir gerilim var, ama öğle sonrası saatlerde iş bitiriciyiz. Aklımız hızlı çalışıyor ve kendimizi en iyi şekilde ifade ediyoruz. İlerleme sağlamak istediğimiz işlerde gelişmeler olabilir.
Girişimlerimizin başarıya ulaşmasını sağlayacak adımlar atabilir, ticari anlamda kazançlı olaylar yaşayabiliriz. Bir diğer önemli konu ise, ikili ilişkilerde oluşan coşkulu ve romantik hava. Sosyal açıdan keyifli aktivitelere katılabilir, tutkulu ilişkiler yaşayabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya mevcut ilişkilerimizde uyumu yakalayabilir, aşk hayatımızı canlandırabiliriz.

KOÇ
Kafanızda çeşitli fikirler olabilir. İlginç haberler alabileceğiniz, bilgiler edinebileceğiniz bir gündesiniz. Sevdiğiniz ve önem verdiğiniz kişilere kulak vermeniz sorunlar büyümeden sorunların ortadan kalkmasını sağlayabilir.

BOĞA
Yaşamınızda olumlu değişiklikler yapabilir, hayatınızı güzelleştirebilirsiniz. Geçmişte yapmaktan hoşlandığınız şeyleri, gitmekten zevk aldığınız yerleri ya da eski tanıdıkları hatırlayabilirsiniz. Kaba kişilerin gününüzü bozmasına izin vermeyin.

İKİZLER
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Olayların kontrol dışına çıkmasına izin vermemelisiniz. Eğer gerçekçi olabilir veya gerçeklere bağlı kalabilirseniz belli olayları daha kolay engelleyebilirsiniz.

YENGEÇ
Bazı sorunlar imajınıza zarar verebilir veya toplum içerisindeki duruşunuzu olumsuz etkileyebilir. Arkadaşlarınızı daha iyi dinlemeli ve ilgi alanlarınıza ağırlık vermelisiniz. İleride problem yaşamamak için, özel yaşamınızla ilgili bilgileri paylaşmamanızda fayda var.

ASLAN
Dış görünüşünüze önem vermeniz durumunda stilinizi veya duruşunuzu beğenen kişiler ön plana çıkabilir. Fikir alışverişleri ve tartışmalar yeni fırsatların önünü açabilir. Bir yolculuk ya da seyahat esnasında yeni bilgiler edinebilirsiniz.

BAŞAK
Bazı konularda ne yönde ilerleyeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Duygularınızı paylaşmanız, seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayabilir. Başarı elde edeceğiniz konularda sizi engellemeye veya yanlış yönlendirmeye çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere izin vermemelisiniz.

TERAZİ
Kendinizi daha iyi hissetmenize yardım edecek değişiklikler yapabilirsiniz. Mevcut durumunuzu geliştirmenizde, aşk hayatınızın veya sevgi temalı ilişkilerinizin faydası olabilir. Planlarınızı uygulamaya koyarak belli konularda istediğinizi elde edebilirsiniz.

AKREP
Bazı konuları hafife almanız size bedel ödetebilir. Dikkatli olun. Yapmaktan keyif aldığınız şeylere odaklanmalısınız. Evinizde hobi alanları yaratabilir veya belli fikirlerinizi geliştirmenizi sağlayacak bir yere ihtiyacınız olduğunu fark edebilirsiniz.

YAY
Gerçekçi yaklaşımlarınız ve etkili planlarınız size aradığınız başarıyı getirebilir. Kutlama gerektirecek durumlar söz konusu olabilir. Başarılarınızdan memnun olacak kişilerle program yapabilirsiniz.

OĞLAK
İşlerinize karışan kişiler olabilir. Bu kişilere izin vermemeli ve kendi sezgilerinize göre hareket etmelisiniz. Ani tepkilerden ve ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor.

KOVA
Belli organizasyonlarda yer alabilir veya hayata aynı gözle baktığınız kişilerle bir araya gelerek gelecekle ilgili planlar yapabilirsiniz. Ek gelir elde etmenizi ve yeteneklerinizi paraya çevirmenizi sağlayacak fırsatlar söz konusu olabilir.

BALIK
Yetenekleriniz ve özellikleriniz ilerlemenize yardım edebilir ve sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerin dikkatini çekmeyi başarabilirsiniz. Eski arkadaşlarınız veya meslektaşlarınız size yardım edebilirler. Bu kişilerle iletişim kurmanın faydasını görebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI