"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Şiddetli tepkilere dikkat

Çevrenizdeki kişilerin bazı tavırları, fikirleri, tepkileri veya yaşam tarzları hakkında olumsuz düşüncelere sahipseniz, bunu dile getirmeniz durumunda sert tepki alabilirsiniz.

Benden uyarması!
Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı unutmayın lütfen.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın.

Koç
Çevrenizdekiler, getirdiğiniz önerilere yorum yapma konusunda ketum davranabilirler. Bu durumu kişisel algılamamayı başarabilirseniz, tartışmaların önüne geçebilirsiniz. Aksi takdirde gerilim yaşanabilir.

Boğa
Dikkat çekmek istediğiniz konular kendiliğinden öne çıktıysa, bu durumu dile getirmemenizde fayda var. Zira iyi niyetli dahi olsanız, söylemek istediğiniz şeyler yanlış anlaşılabilir.

İkizler
Siz mantıklı açıklamalar getirmeye çalışırken olaylar iyice ateşlenebilir. Bazı olayları kendilerine göre yönlendirmeye çalışan kişilere bunu yapmamalarını söyleme çabanız nafile olabilir...

Yengeç
Belli bir planınızda veya düzenlemede ani aksilikler çıkabilir. Paniğe gerek yok, çözüm bulabilirsiniz. Üzerinde biraz düşünmeniz yeterli.

Aslan
Bazı konularda başarılı olup olamayacağınız konusunu sorgulayabileceğiniz günlerdesiniz. Kendi kendinizi motive etme kabiliyetinizi kullanarak bu tür kötü düşünceleri bir kenara bırakmanızda fayda var.

Başak
Tuhaf davranan kişilere yol göstermeye çalışmak, zaman kaybı olabilir. Bırakın herkes bildiği gibi yapsın veya bildiği yoldan gitsin.

Terazi

Bazı konularda altyazıları doğru okumamanız durumunda, düşeceğiniz durumdan kendinizi kurtarmanız zor olabilir. İpuçlarına ve detaylara odaklanmanız gereken günlerdesiniz.

Akrep

Bazı konularda sağlama yapmanın farklı yollarını arama zamanı değil. Direkt sorular sormalı ve net cevaplar peşinde olmalısınız.

Yay

Rutin akışta değişiklik ihtiyacı hissedebilirsiniz veya bu yönde bir talep olabilir. Bu durumu doğru ve kibar şekilde yönetmeniz gerekiyor.

Oğlak
Çevrenizdekilerden ısrarla bazı şeyleri yapmalarını bekliyor ve ısrarcı oluyorsanız, karşı tarafın sizi rahatsız edecek şekilde davrandığına şahit olabilirsiniz.

Kova
Ortamın gerilebileceği veya hoş olmayan durumlara açık birkaç gün. Rahatlatıcı aktivitelere yönelmeli, mizah anlayışınızı ve esnekliğinizi asla kaybetmemelisiniz.

Balık

İleride pişman olabileceğiniz şeyler söyleme ihtimaliniz yüksek. Dolayısıyla bu tür bir eğilim hissederseniz, geri planda kalıp konuşmamanızda fayda var.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI