"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Şanslar ve fırsatlar devrede

Ay, Uranüs ve Jüpiter arasındaki oldukça olumlu açıların varlığını hatırlatacak. Olayların, plan ya da projelerinizin hatalı veya problem yaratabileceği yerlere odaklanmak yerine, olumlu taraflarını görmeye çalışmanız işlerin istediğiniz şekilde hallolmasını sağlayabilir.Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Mevcut bir durum sizin düşündüğünüz yönde ilerlemeyebilir. İşin güzel tarafı (siz inanamasanız da!), bu durum aslında, asıl plan söz konusu olunca oldukça iyi bir gelişme olarak görülmeli.

Boğa
Belli bir ilişki, işbirliği veya düzenleme kabul edilebilir olmayan bir zeminde gidip geliyor olabilir. Bu durumda, sizin bir yön belirlemeniz gerekecek.

İkizler
İşe yaramayan ilişkileri sonlandırıp, işinize yarayacak faydalı işbirliklerine odaklanmak isteyebileceğiniz günlerdesiniz.

Yengeç
Aslında çok da istekli olmadığınız veya sezgilerinizin size onay vermediği maceralara atılıyor, imzalar atıyor veya planlara dahil oluyor olabilirsiniz. Bağlayıcı sözler vermeden önce tekrar tekrar düşünmenizde fayda var.

Aslan
Olmanız gerektiğinden ya da ihtiyaç duyduğunuzdan daha güçlü bir izlenim bırakıyor veya ilerlemeniz gerekenden daha hızlı ilerliyor olabilirsiniz. Karşınızdaki kişilere antipatik görünmemek adına biraz daha düşük profil çizmenizde fayda var.

Başak
Bugün için karşınızdaki kişilere çok önemsiz gibi görünen yorumlar dahi yapmaktan kaçınmayı başarabilirseniz, bu kişilerin size çok daha fazla yardımcı olduğunu görebilirsiniz.

Terazi
Bugün çevrenizdeki pek çok kişinin kendilerine benzer kişilerle saçma denilebilecek diyaloglara girip üzerine bir de tartıştıklarını görerek şaşırabilirsiniz.

Akrep

Her istediğinizi yapma konusunda ciddi bir istek hissedebilirsiniz. Ancak, bu dileklerinizi beslemenin mevcut sisteminiz veya pozisyonunuz üzerinde değişiklik yapacağını da hatırlamanız gerekiyor.

Yay
Kendi ilgi alanlarınıza ve kendinize yönelme ve çıkarlarını koruma eğiliminiz artabilir. Ancak, biraz daha duyarlı ya da mantıklı kalmaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Oğlak
Tüm dikkatinize rağmen bazı hatalar söz konusu olabilir veya aşırı detaycılık nedeniyle bazı problemler yaşanabilir. Dengede gidilmesi gereken bir gün.

Kova
Belli bir öneri ya da teklifi kendinize uygun bulmayabilirsiniz. Buna rağmen, içinde bazı şeyler akla yattığı için geri çevirmemeniz daha olumlu sonuçlar doğurabilir belki de.

Balık

Belli girişimlerinizde veya işbirliklerinizde mutlaka kendi çıkarlarınızı korumanız ve kendi senaryonuzu uygulatmanız gerekiyor olabilir. Bu esnada, her şeyi en iyi şekilde hesapladığınızdan, ayrıntıları atlamadığınızdan ve olayları doğru yargıladığınızdan emin olmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI