"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Sabah saatleri gergin öğle sonrası şifa buluyoruz

Bu gece Kova burcunun son derecesinde oluşmuş olan yeniay’ın ardından Balık burcuna geçen Güneş ve Ay, hayatımızda öncelik oluşturan konuların ve koşuşturmalarımızın farklı alanlara kayacağı bir aylık sürece girdiğimize işaret ediyor.

Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular tamamlanırken, yepyeni alanlarda enerji ve zaman harcamamız gerekecek. Özellikle sabah saatlerinde Satürn’le ters açıda olan Ay’ın konumu biraz gerilime neden olabilir, engellenmiş hissi yaratabilir.
Öğle saatlerinde kendimizi iyi hissedebiliriz veya şifa enerjisi taşıyan aktiviteler ya da kişilerle zaman geçirebiliriz. Ancak, aşırı iyimserlik yanıltıcı etkiler de yaratabilir.
Dikkat! Neyse ki, Merkür ve Satürn arasındaki olumlu etkileşim daha sağlıklı düşünmemiz, doğru kararlar almamız ve gerçekçi olmamız için gerekli ortamı oluşturacaktır. Bugünlerde atılabilecek imzalar uzun süreli anlaşmalar yaptığımızın garantisi olabilir. Bugünden itibaren, ülkemiz açısından ise, imajımızı veya otorite konumundaki kişileri yorabilecek bazı gelişmeleri ön plana çıkartabilecek birkaç aylık sürece giriyoruz.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Bugün ve yarın, duygularınızı bastırabilir veya duygularınızı paylaşmak istemeyebilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde karamsarlık ya da engellenmişlik hissi hakim olabilir.

Boğa
Önümüzdeki iki hafta, kariyerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren yeniliklere ya da yeni başlangıçlara olanak tanıyor. Yaratmış olduğunuz sağlam zemini korumak isteyebilirsiniz.

İkizler
Sorumluluklarınızdan kaçmak isteyeceğiniz, rutinin dışına çıkabilmek için çeşitli yaratıcı planlar geliştirebileceğiniz iki haftalık süreçtesiniz. Ancak, planların istendiği gibi gitmeme ihtimalinin de doğru hesaplanması gerekebilir.

Yengeç
Günü sağlığınızı olumlu etkileyecek aktivitelere ayırmanızda fayda var. Aşk hayatınız açısından yeni tanışmalara açıksınız. Aynı zamanda, maddi konularda (burs, kredi, sponsorluk, prim vb.) ya da iş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapabileceğiniz iki haftalık süreçte olacaksınız

Aslan

Önümüzdeki 15 gün, ortak kaynak (kredi, vergi, borç alacak, sponsorluk, miras vb.) kullanımı gerektiren konularda başlangıçlar yapılabilecek veya yeni arkadaşlıklar kurulabilecek günlerde olacaksınız.

Başak

Bugünlerde, haklarınızı korumanız veya istekleriniz için ön plana çıkmanız gerekebilir. Devamındaki iki hafta içerisinde iş değişikliğine gidebilir, iş hayatınızla ilgili bir yenilik yapabilirsiniz.

Terazi
Bugünlerde, duygularınızı veya sezgilerinizi serbest bırakarak ilginç bir yola girebilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek ve yaratıcılık gerektiren işlerde olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Akrep
Sakinliğinizi korumanız ve ani tepkilerden kaçınmanız gerekiyor. Bugünlerde, evinizi veya ailenizi içine alan yenilikler veya başlangıçlar söz konusu olabilir.

Yay
Merak ettiğiniz konuları veya bazı entrikaları görmezden gelmemenizde ya da ertelememenizde fayda var. Bugünlerde, size kendinizi suçlu ya da değersiz hissettirmeye çalışan kıskanç kişiler söz konusu olabilir. Çok üzerinde durmamanızda fayda var.

Oğlak
Evinizi, ailenizi veya gayrimenkullerinizi ilgilendiren konulara yoğunlaşmanız gerekebilir. Bir taraftan hayallerinizi gerçekleştirmek için para harcamanız gerektiğinin farkındayken, bir diğer taraftan daha sağlam adımlar atmak istediğiniz ve geleceğinizi riske etmek istemediğiniz günlerdesiniz.

Kova
Sosyal ilişkileriniz ve bağlantılarınız olduğunuzdan da popüler bir imaj çizmenizi sağlıyor. Tüm aktivitelere katılmanız zor, aralarından en iyilerini seçmelisiniz. Ani tepkiler veya duygusal anlamda yoğunluğunuz nedeniyle sağa sola ültimatomlar vermeden önce iyi düşünün. Hayati kararlar almak için uygun günlerde değilsiniz.

Balık
Bugün sabah saatlerinde karamsar duygular içerisinde olabilir veya gerilim hissedebilirsiniz. Önümüzdeki günlerde ise yaratıcılık gerektiren işler veya aşk hayatınızı ilgilendiren gelişmeler açısından heyecan verici olaylar sizi bekliyor sevgili Balıklar.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI