"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Saatler ilerledikçe iç sıkıntınız azalacak

Sabah saatlerinde, içinizden hiçbir şey yapmak gelmeyebilir, iç sıkıntısı veya huzursuzluk hissedebilir veya engellenmişlik hissi ya da baskılarla uğraşabilirsiniz.

Öğleden sonra ise, sevgi temalı ilişkiler, estetik ve sanatla ilgili konular günün iyi bir akışta geçmesini ve kendimizi iyi hissetmemizi sağlayacaktır. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Aklınız maddi konularla meşgul olabilir. Borç alacak meseleleri gündemde olmakla birlikte, maddi konularda şanslar da söz konusu. Bazı anlaşmalar, kontratlar veya hediyeler söz konusu olabilir.

Boğa
Kafanızdan geçenleri söylemeniz doğal ama gerçeklere ve doğrulara bağlı kalmalısınız. Diğer kişilerin özel hayatlarına saygılı olmanız durumunda kendinizi zayıf duruma düşürmekten ve türlü dedikodulardan korunabilirsiniz.

İkizler
Duygusal konularda yaşanabilecek bir sıkıntı veya hatalı bir durum, o an kontrol altına alınamazsa bazı bedeller ödetebilir. Bazı kayıpların önüne geçebilmek için özel yaşamınızda veya yaşadığınız yerde bazı değişiklikler yapmanız gerekebilir.

Yengeç
Planlarınızı tecrübeli kişilerle tartışabilir ve bazı araştırmalar yapabilirsiniz. Seyahatler veya farklı aktiviteler vizyonunuzun gelişmesini ve yeni fırsatları fark etmenizi sağlayabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var, duygusal konuşmalar ilişkileri güçlendirebilir.

Aslan
Başkalarının isteklerine veya baskılarına bağlı değil, kendi istek ve ihtiyaçlarınıza bağlı değişiklikler yapmalısınız. Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirebilir ve ardından kendinizi iyi hissetmenize yardım edecek işlere yönelebilirsiniz.

Başak
Ön plana çıkmaya başlayan sorunlarla yüzleşmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz topluluklar, profesyonel konular ya da aile meseleleri üzerinde yoğunlaştıysanız, herkesin ilerlemesine yardımı dokunacak pratik bir sunum hazırlamanızda fayda var. Endişeleriniz doğru algılanacaktır.

Terazi
Kaçınılmaz olanı kabul etmeniz durumunda, devamında geleceklerin oldukça olumlu olduğunu da görebilirsiniz. Geçmiş hatalarınızın veya problemlerin hayallerinizin önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Ertelenmiş işlerle uğraşmak yerine yeni şeyler denemek daha iyi olabilir.

Akrep
Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilir, engellenmiş hissedebilirsiniz. Daha yaratıcı düşünmeniz ve akıllı davranmanız durumunda olumsuzlukları olumluya çevirme şansınız yüksek. Sezgilerinize güvenin.

Yay
Katılımcı kişiliğiniz ve gayretleriniz karşılıksız kalmayacak. Kısa seyahatler yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapmanıza yardım edebilir. Duygusal ve fiziksel sağlığınızı korumanız gerekiyor. Sağlıklı yeme alışkanlıklarına yönelin.

Oğlak
Karşı karşıya olduğunuz durumlara sorumlu ve pratik şekilde bakmalısınız. Söylenenleri dikkatle dinlemeli ama kulaktan dolma bilgilerle hareket etmemelisiniz. Ani tepkiler imajınıza zarar verebilir. Başkalarının hatalarını üstlenmeniz gerekmiyor.

Kova
Sizin kadar objektif olmayan bir kişiyle ters düşebilirsiniz. Planlarınız kusursuz bir hal alana kadar fikirlerinizi kendinize saklamanız size daha iyi gelecektir. Olaylar şekillendiğinde zayıflıklarınızı telafi edebilecek işbirlikleri söz konusu olabilir.

Balık
Eğlenme veya keyifli vakit geçirme uğruna yaralanma ya da hastalanma riski taşıyan işlerle uğraşmamanızda fayda var. Stresi azaltacak güvenli bir ortam oluşturmanız gerekiyor.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI