"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Rutinin dışına çıkabilirsiniz

Sosyal, hareketli, kendimizi ifade etmemiz, yeni şeyler denememiz veya kendimizi göstermemiz açısından uygun koşullar yaratan etkilere açık bir gün... Hepinize faydalı işlerinizi tamamlayabileceğiniz güzel bir gün dilerim.

KOÇ: Tahmin edilmesi güç gelişmeler nedeniyle planlarınızda aksamalar olabilir. Ancak, hemen olmasa da yakın bir gelecekte bu durumun lehinize sonuçlar doğurduğunu görebilirsiniz.

BOĞA: Bazı konulara yeni bir bakış açısıyla yaklaşmanız gerekebilir. Hedeflerinize ulaşmak veya istediğiniz şeylerin gerçek olmasını sağlamak niyetindeyseniz, yeni yöntemler denemelisiniz.

İKİZLER: Yeni görevler, sorumluluklar ya da yükler, hiç beklemediğiniz anda gündeminizde yer alabilir. Hiç problem yok; hepsinin üstesinden gelebilecek yetenekte olduğunuzu unutmayın.

YENGEÇ: Maddi ya da yaratıcılık isteyen, giderek içinden çıkılmaz hale gelen bazı konularda aklınıza ani fikirler gelebilir. Bu fikirler sorunlarınızın çözümüne işaret edeceğe benziyor.

ASLAN: Çevrenizdeki kişiler ne yaptığınızı bildiğiniz fikriyle hareket ediyor. Bazı konularda şüpheleriniz varsa, bu kişilerin şüphe giderici olacağını düşünmeniz yanlış olacaktır.

BAŞAK: Bazı konuları sürekli erteleyen, planları değiştiren kişiler dengenizi bozabilir. Ama yakında bu eğilimlerinin değiştiğini fark edebilirsiniz. Şimdilik sempatik tepkilere devam.

TERAZİ: Sınırlarınızı aşmanın vakti geldi de geçiyor bile. Günlük rutin akışın dışına çıkmanız gereken günler ve bu işe bugün başlamanın faydasını görebilirsiniz.

AKREP: Yeni yerler görmek, yeni şeyler öğrenmek ve yeni kişiler tanımak için uygun zamanlar. Ya da bunları yapmamanız, zararınıza sonuçlar doğurabilir. Değişiklik ihtiyacı artıyor.

YAY: Aklınızdan geçenleri söylemek konusunda sabırsızlanabilirsiniz. Ancak, söyleyeceklerinizin olası sonuçları, diğerleri üzerindeki etkisi ve olası tepkiler üzerine iyi düşünmelisiniz.

OĞLAK: Bazı alanlarda bir şeylerin yanlış gittiğine veya yanlış yolda olduğunuza dair endişeleriniz olabilir. Ancak, çok yakında bu endişelerinizin yanlış olduğunu anlayabilirsiniz.

KOVA: Hiç talep etmemenize rağmen tavsiye ve önerilerini bonkörce sunanlarla karşılaşabilirsiniz. En ilginci, bu öneriler düşündüğünüzden de yararlı sonuçlar elde etmeniz sağlayabilir.

BALIK: Aile, iş veya sağlığınızı ilgilendiren konularda yaşadığınız karışıklık azalmaya başlıyor. Yakında hayatınızın düzene girdiğini, yaşam enerjinizin arttığını hissedebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI