"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Rekabete hazır olun

Günün ilk yarısı rekabete, güç mücadelelerine ve fikir çatışmalarına açık olabilir.

Kova burcunda meydana gelen dolunay olumsuz açılar altında oluşmuyor. Hepimiz kendi burcumuza göre belli konularda sonuç elde edebileceğimiz bir süreçteyiz. Toplum içerisindeki yerimizi sorgulayabiliriz. Yardımlaşma içerisinde olan kişiler çabalarının boşa gitmediğini görebilirler.
Bazı arkadaşlık ilişkileri dönüm noktasında. Duygusal hassasiyet yüksek. Dolunay özgürleşme arzusunu artırabilir, yeni şeyler denemek veya mevcut iş ve ilişkilerimize daha yenilikçi yaklaşımlar getirmek isteyebiliriz.

Koç
Önümüzdeki beş gün içerisinde eski aşklar veya yarım kalan ilişkiler ön plana çıkabilir. Çocuklarınızla ilişkileriniz ve bu anlamda yarım kalmış işler gündeme gelebilir.

Boğa
İş hayatınızı ilgilendiren konularda beklediğiniz haberleri alabilirsiniz. Geçmişe bağlı bazı hareketlerinizin sonuçlarını görebilirsiniz. Ailenize daha fazla zaman ayırmalısınız.

İkizler
Önümüzdeki beş gün içerisinde, eğitim başlıklı konular ön plana çıkıyor. Eylül ayının ilk haftasına kadar, bu alanlardaki başlıklarda koşuşturmalar var. Yakın akraba ve kardeşlerle ilişkilerde de hassasiyetler yaşanabilir.

Yengeç
Maddi başlıklı konularda hassasiyetlerin ortaya çıkabileceği beş günlük süreçtesiniz. Partnerinizi veya ortağınızı ilgilendiren maddi konularla da ilgilenmeniz gerekebilir. Ağustos ayında bu anlamda olaylar düzelmeye başlayacaktır.

Aslan
İkili ilişkilerinizi veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda soru işaretleriniz son bulabilir. İlişkilerde hassasiyetler artabilir.

Başak
Duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda çözümlenmemiş konularla uğraşmanız gerekebilir. Bu alanda daha hassas davranabilirsiniz.

Terazi
Çocuklarınızı ve sevdiğiniz kişileri ihmal etmemeniz gereken beş günlük süreçtesiniz. Sosyal yaşamınızda veya aşk hayatınızda yeni gelişmeler söz konusu olabilir.

Akrep
Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konulara zaman ayırmanız gerekebilir. İş hayatınız ve aileniz arasında kalabilirsiniz. Eylül ayının ilk haftasına kadar aile ilişkilerinizi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Yay
Eğitim, seyahat, yurtdışı bağlantılı işler, yabancılarla ilişkiler veya işle ilgili yeni gelişmeler devreye girmeye başlıyor.

Oğlak
Ortak kaynak (vergi, kredi, burs, prim, miras, nafaka, alacak verecek v.b) kullanımı gerektiren konularda yoğunluk veya sıkışıklık yaşanabilir. Büyük çaplı parasal işlerle uğraşmak için uygun zaman değil.

Kova
Özel hayatınızı ilgilendiren konularda hassas olabilirsiniz. Geçmişe bağlı konular nedeniyle ilişkilerinize zarar vermemeye çalışmanızda fayda var. Bazı kararlar almanız gerekebilir.

Balık
İkili ilişkilerinizde kendinizi ifade etme zorluğu yaşayabilirsiniz. Sevdiklerinize sevginizi göstermekte zorlanabilir veya yanlış cümleler kurabilirsiniz. Sağlığınızı da ihmal etmemelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI