"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Planlarda değişiklik ihtiyacı

İlişkileri veya işbirliklerini ilgilendiren düzenlemelerde bazı değişiklikler yapılması gerekmesi huzur kaçırabilir.

Gerekli değişiklik her ne kadar ilkeleriniz, daha önceki fikirleriniz veya bakış açınızla uyuşmasa da değişikliği kabullenmek için gayret göstermek gerekiyor. Rahatsız edici pek çok konu ya da değişikliğin devamında daha iyi olaylara neden olduğunu hatırlamak iyi gelebilir. Ancak, yapılan her değişikliği ve getirilerini yazılı olarak garanti altına almakta kesinlikle fayda var. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Beklenmedik kaynaklardan gelen bilgiler söz konusu olabilir. Bilgilerin doğruluğunu teyit etmeden, harekete geçmemenizde fayda var.

Boğa
Bazı gelişmeler bazı konulardaki planlarınızı, stratejinizi, diyetinizi, spor programınızı veya yapacağınız işleri gözden geçirmenizi ve bazı düzenlemeler yapmanızı gerektirebilir.

İkizler
Kaçınılması zor sonuçları olduğu şekilde kabul etmeniz gerekebilir. Bu durum rahatsız edici gibi görünmesine rağmen, asıl ve faydalı nedenleri çok yakında kendini gösterecektir.

Yengeç
Bazı konu veya işlerdeki rahatsızlıkları veya düzensizlikleri bir şekle sokmak zor olabilir. Ancak, aslında olan biten olaylar en doğru düzenin veya sonucun oluşabilmesi için zemin hazırlanması anlamına geliyor.

Aslan

Ani olaylar, bir anda ortaya çıkan değişiklikler veya başkalarının beklenmedik talepleri mevcut işlerde ek sorumluluklara ya da görevlere davetiye çıkartabilir.

Başak
Ortaya çıkan yeni bilgiler veya gelişmeler sizi biraz sinirlendirebilir. Ancak, sinirlenmek yerine mantıklı olmanız daha rahat ilerlemenizi sağlayacaktır.

Terazi
Belli plan veya düzenlemelerin içine sıkışıp kalmış hissedebilirsiniz. Oysa, aniden plan değiştiren kişiler, yeniden düzenlenmesi gereken ajanda vb. beklenmedik değişiklikler uyum içinde hareket etmenizi gerektireceğe benziyor.

Akrep
Yeni oluşan koşullar, yeni gelişmeler veya bazı ani faktörler aslında yararlı sonuçlar doğurabilir. Bazı sorular sormalı, cevapları alana veya cevaplara kafanızda yer bulana kadar zaman kazanmalısınız.

Yay
Söylediklerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Aksi takdirde, bazı kişilere aslında bilmemeleri gereken şeyleri söylediğinizin farkına varabilirsiniz.

Oğlak

Gerçekten doğru noktalara değiniyorsunuz. Ancak, daha ılımlı ve uyumlu görünmezseniz, karşı taraf sizin eleştiri yaptığınızı veya şikayet ettiğinizi düşünebilir.

Kova
Elinize geçecek bilgiler veya alacağınız haberler uzun vadeli planlarınızın seyri üzerinde etkili olabilir. Dolayısıyla, kulaklarınızı açmanızda fayda var.

Balık
Ortak kaynak kullanımı gerektiren işler, ortaklıklar, parasal durumlar, kaynaklarınız ve yaratıcılık gerektiren işleriniz açısından beklenmedik gelişmelere ve fırsatlara açık bir gün. Oluşan olanakları doğru değerlendirebilirseniz en doğru stratejiyle ilerleyebilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI