"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Oyun dışı kalabilirsiniz

Bazı yanlış anlaşılmalar ya da yanlışlıklar nedeniyle bazı şeylerin dışında kalabileceğimiz günlerdeyiz.

Bu tür bir durumda özür beklemek, dramatik ikna yolları denemek veya gürültülü şekilde kapıları çalmak yerine, olayların düzelmesini veya istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlayabilecek düzenli, hesaplanmış ve organize adımları atmak daha doğru olacaktır.
Hepinize keyifli günler...

Koç
Bu hafta sonu, hassas konu veya ilişkileri diplomatik şekilde güvenilir ve daha rahat bir platforma taşıyabilirsiniz. Sosyal aktiviteler veya iletişim ağınızı genişletmenizi sağlayabilecek olaylar yeni kişilerle tanışmanızı sağlayabilir. Olaylara genç yaklaşımınız ileride size yardım edebilecek kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Kişisel gelişim projelerine ağırlık verin.

Boğa
Bazı iş ya da ilişkilerin onarılması mı yoksa bitirilmesi mi gerektiği üzerine düşünebileceğiniz bir hafta sonu. Özel yaşamınızda, ailenizde veya evinizde rahatsız edici ufak tefek gelişmeler yaşanabilir. Hassas veya pratik yaklaşımlarla olayları çözebilirsiniz, büyümesine izin vermeyin. Sezgileriniz sizi yanıltmayacak.


İkizler
İstemediğiniz organizasyonların, bağlantıların veya işlerin içinde olmamanız ve net şekilde “hayır” demeniz gereken bir hafta sonu. Kulaktan dolma bilgilerin sizi sinirlendirmesine izin vermeyin. Yaşam tarzınızda yararlı değişiklikler yapabilirsiniz. Romantizm yakın bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilir.

Yengeç
Sezgisel olarak ne yapmanız gerektiğini biliyorsunuz. Evde yapacağınız yaratıcı değişiklikler büyüyen sorunların çözümüne yardım edebilir. Meslektaşlarınızla veya yaşça sizden büyük kişilerle ilişkilerinizi geliştirmelisiniz. Uzman kişilerin tecrübelerine kulak vermekte fayda var.

Aslan
Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir. Kontrollü kalabilmek için ne gerekiyorsa yapmalısınız. Bazı kişiler gücünüzü sınayabilir. Uyum sağlama yeteneğiniz ve önerilere açık olmanız size duyulan saygıyı artırabilir. Organize ve hazırlıklı olmanın faydası görülebilir.

Başak
Sizi her anlamda garantide gören kişilere dikkat edin. Bağlayıcı sözler verdiyseniz, yüklenilmesi gereken sorumluluklar öngörülenden çok fazla çıkabilir. Detaycı olmanız yanlışların önünü kesebilir.

Terazi
Maddi getirisi olabilecek işlere odaklanmalısınız. İnandığınız şeyler için öneriler getirebilir veya destekleyici olabilirsiniz. Çözüm getirme ve uzmanlığınızı sunma yeteneğiniz yardımlarınızdan faydalanan kişiler tarafından takdir görebilir ama size yakın kişilerin şikayetleriyle karşılaşabilirsiniz. Bu bağlantıları tekrar değerlendirme zamanıdır.

Akrep
Daha önce yaşadıklarınızın, yaşamsal seçimlerinizin ve bu olayların size verdiği şeklin muhasebesini yapabileceğiniz günler... Bazı kişileri memnun edebilmek için doğru bulmadığınız şeyler yapmaktan kaçının. İstek ve ihtiyaçlarınızı ön plana almalı, başkalarını mutlu edebilmek için katlandığınız her tür aşırılığa dur demelisiniz.

Yay
Elinizdeki işlere odaklanmanız ve mizahi ya da sizi kötü gösterebilecek her tür konuşmadan uzak durabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var.

Oğlak
Yapabileceğiniz çok şey var, ama hangisinden başlayacağınıza karar vermelisiniz. Algılama yeteneğiniz ve iş odaklılığınız ek kazanç ve gelirlere işaret ediyor. Bildiklerinize ve en iyi yaptığınız şeylere bağlılığınız kontrollü olabilmenize yardım edecektir. Size sunacak çok fazla şeyi olmayan ortaklıklardan ve işbirliklerinden uzak durun.

Kova
İsyankâr kişileri veya ufak çaplı isyanları net bir tavırla durdurmak durumunda kalabileceğiniz bir hafta sonu. İyimserliğiniz, adanmışlığınız ve motivasyonunuz sizi başarıya taşıyabilir. Bir işbirliği ya da ortaklık istenilen ekstrayı getirebilir. Romantizm ilişkileri kuvvetlendirebilir.

Balık
Tamamlanması gereken işlere duyguları karıştırmamanızda fayda var. Yanlış anlama veya yönlendirilme maddi kayıplara ya da yanlış finansal kararlara neden olabilir. İlerleyebilmek için geçmişte birlikte iş yaptığınız kişilerle bağlantı kurabilirsiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI