"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Olumsuzluklara takılmayın

Yanıltıcı etkiler, hayal kırıklıkları yaşanmasına neden olabilir.

Ufak tefek söz düelloları da gün içinde ve akşam saatlerinde etkili olabilir.
Ancak genel anlamda atmosferin değişmeye başladığı günlerdeyiz. İleride hayal kırıklığı yaşamamak için geleceğe ümitle bakmayı unuttuysanız eğer, artık daha iyisini hayal edebilir, en kötüyü düşünmeyi bırakabilir ve rahatlayabilirsiniz.
Özellikle de uzun zamandır sizi korkutan, üzerinde kara kara düşünmenize ve gelecek planlarınızla ilgili endişelenmenize neden olan konular varsa, daha fazla endişe duymanın yersiz olduğunu görebilirsiniz.
Her şeyin mümkün olabileceğini hatırlayacağınız, engellerin ve dışarıda kaldığını görerek mutlu olacağınız günlerdesiniz.
Dolayısıyla, günün olumsuzluklarına takılmamalısınız.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgiyle kalın...

Koç
Koşullar, partnerinizle, işbirliği içinde olduğunuz kişilerle veya ortaklarınızla iyi geçinmeniz gerektiğine işaret ediyor. Yarın işler iyiye gidebilir. Tartışmaktan kaçınmakta fayda var.

Boğa
Özel yaşamınızda sizi yanıltan kişiler olabilir. Maddi alanlardaki durumunuz veya planlarınız konusunda da gerçekçi olmanız gerekiyor. Riskli girişimlerden uzak durmakta fayda var. Yarın işler güzelleşiyor.

İkizler
Hem iş hayatınızda hem de duygusal yaşamınızla ilgili ilişkilerinizde hatalar aramak ve tartışmalara girmek yerine daha gerçekçi olmanın faydasını görebilirsiniz. Düşünmeden veya sert konuşmak, tartışmaları büyütebilir. Yakın çevrenizden kişilerle yeni aşklar söz konusu olabilir.

Yengeç
Yanıltıcı kişilere dikkat etmeniz gereken bir gün. Yanıltıcı etkiler, yanlış karar ve intibalara neden olabilir. Düşüncelerinizi açıkça dile getirmekten kaçınabileceğiniz ve susmaya çalışırken yorulabileceğiniz bir gün.

Aslan
Doğru kelimeleri kullanarak çevrenizdeki kişilerle uyum içinde ilişkiler geliştirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ve iş görüşmeleri esnasında çevrenizi etkilemeniz zor olmayacaktır. Ancak maddi konularda, ani kararlardan kaçınmak ve işlerin ekonomik boyutunu başka bir gün konuşmak gerekiyor. Maddi riskler dikkat gerektiriyor.

Başak
Her ne kadar zorlansanız da, çıkarınıza olan veya maddi bağlantılı kişilerle ilişkilerinizde sabırlı olmalı ve sakinliğinizi koruyarak olumlu diyaloglar kurmaya çalışmalısınız.

Terazi
Evinizi ve ailenizi ilgilendiren konularda adil olmaya çalışmalı ve mantığı elden bırakmamalısınız. İş yaşamınızda sizi kısıtlayan ve engelleyen konular üzerine daha ciddi şekilde düşünmeye başlayabilirsiniz. Yeni iş fırsatlarının da söz konusu olabileceği günler.

Akrep
İkili ilişkilerinizi, sosyal bağlantılarınızı ve ilişkilerdeki seçiciliğinizi sorgulayabileceğiniz günler. Bazı kişiler sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Belli kriterler benimsemeniz durumunda hata yapmama olasılığınız da artar.

Yay
İşteki sorunlar ve ilişkilerdeki problemlerin bir araya gelmesi, yanlış kararlar vermenize neden olabilir. İş hayatınızda şanslı etkiler de devrede ama maddi konularda endişeleriniz olabilir. Ani kararlardan kaçının.

Oğlak
Eğitim, seyahatler, bilişim, ticaret, yurtdışı bağlantılı işler dahil her konuda ve her ilişkide uyumlu olmanın kazandıracağı günler. Eğer olayların lehinize gelişmesini veya gücü ele geçirmeyi istiyorsanız, zor da olsa tartışmalardan kaçınmalı ve çok çalışmalısınız.

Kova
Normalde sizi destekleyen kişilerden birinin farklı davranışı şaşırtabilir. Sesinizi yükseltmemeniz ve politik davranmanız yararınıza olur. Yanlış ilişkileri gözden geçirmeli, maddi planlamaları dikkatli yapmalı, para kayıplarına karşı tedbirli olmalısınız.

Balık
İlişkilerinizi geçmişi hatırlayarak değerlendirmeli ve gerçekçi olmalısınız. Maddi ve hukuki konularda mantıklı davranmak ve uzlaşmacı olmak gerekebilir. Maddi alanda da akılcı olmalısınız.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI