"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Olumlu gelişmeler ön planda

Hafta sonu boyunca derdimizi anlatabilmek veya kendimizi ifade edebilmek türünde sıkıntılar yaşamayacağız.


İlham veren konuşmalar, motive edici cümleler veya proje çalışmaları, anlaşmaların hazırlanması veya imzalanması ya da okullarla bağlantılı işler anlamında olumlu gelişmelere açığız.
Dil eğitimleri, yabancılarla yapılacak görüşmeler, sınavlarla ilgili akıcı değerlendirmeler için de uygun hafta sonu. Hepinize keyifli sohbetler.
Sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
Belli kalıpların dışına çıkabileceğiniz veya belli alanlarda rutini yıkabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Diğerlerinin önerilerini bir yere kadar dinleyip, çelişkili durumlara yeni yaklaşımlar getirebilirsiniz.

BOĞA
Bazı konularda harcayacağınız zamanın veya enerjinin hiçbir önemi olmayabilir. Daha doğrusu bu alanlarda sarf ettiğiniz gayret paha biçilmez bir hal alabilir. O zaman daha fazla beklemeden harekete geçmenizde fayda var.

İKİZLER
Bu hafta sonu içinizden ne yapmak geliyorsa o alana yönelmenizde fayda var. Astrolojiyle ilgilenmek, uzun zamandır görmediğiniz arkadaşlarınızı görmek gibi aktiviteleri yapabilirsiniz.

YENGEÇ
Kendi işinizle ilgilenirken uzun zamandır sorun yaratan bazı konularda yeni fikirler üretebilirsiniz. Aklınıza gelen fikirler altın değerinde olabilir!

ASLAN
Belli hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için en çekici halinize bürünmeli ve etkileyici bir anlatımla ilerlemelisiniz. İkili ilişkilerinizde çekiciliğinizin ve asil duruşunuzun faydasını görebileceğiniz bir hafta sonundasınız.

BAŞAK
Bazı kişileri zorlayarak, kafanızdaki konuda ısrarcı olarak sonuç almak istiyorsanız, bu konuda istediğiniz tepkiyi almanız zor olabilir. Zira, karşı taraf tamamen başka işlerle ya da başka fikirlerle meşgul görünüyor.

TERAZİ
Pire olmayan yerde pire savar satabilecek yetenekte olduğunuz aşikâr. Ama asıl önemli olan, bu yeteneğinizi doğru alanda kullanıp kullanmadığınız sorusu. Bu hafta sonu enerjinizi istediğiniz yerde kullanıp kullanmadığınızı daha detaylı düşünmenizde fayda var.

AKREP
Bazı plan veya projeleriniz konusunda ısrarcı olmanız, sonunda direncinizi kırmanızı sağlayabilir. Ancak, imkansız görünüyorsa da, her şeye en baştan başlamak yerine, daha uzun vadeli bakmanızda fayda var.

YAY
Bir an için ne istediğinizi bildiğinizi düşünürsek, en geniş kapsamlı metot size en elverişlisiymiş gibi gelebilir. Belki de en verimli yol, kapsamlı veya karmaşık olan olabilir.

OĞLAK
Can çıkar huy çıkmaz. Bunca zamandır tecrübelerinize göre hareket etmeniz gerektiğini öğrenemediyseniz, bazı kişilerin hareketlerine şaşırıp kalmanız normal. Ancak, tecrübeyle sabittir ki, tarih tekerrür eder.

KOVA
Çözüme kavuşmamış bazı konular sizin lehinize bir seyir izleyebilir. Bu durumu en iyi şekilde kullanmalı ve hatta, zor zamanlar için maddi manevi yatırım yapmalısınız.

BALIK
Bu hafta sonu olumlu düşünmeye çalışmalısınız. Olayları gerçekçi şekilde değerlendirmeli, duruma göre pozisyon almalı, ama genelde pozitif olmaya gayret etmelisiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI