"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Öfkeden uzak durun

Bu hafta, Güneş ve Plüton arasında oluşacak sert açı nedeniyle, öfkeli tavırları olan kişiler, saldırgan grup veya ülkeler, ufak tefek sakarlıklar, kazalar, otorite konumundaki kişilerle anlaşmazlıklar, güç mücadeleleri, rekabet ortamları, hırslı veya inatçı tavırlar, gizli planları olan kişiler sıklıkla gündeme gelebilir.

Bazı konuları veya kişileri zorlamamakta, sakinliği koruyarak hareket etmekte fayda var. Tehlikeli yerlerden, kişilerden, risk almaktan kaçınmak gerekiyor.
Kısaca özetlemek gerekirse, mart ve nisan aylarında sıklıkla yazdığımız, gerilim içeren etkiler tetiklenebilir diyebilirim Niobe’ce. Özellikle Yengeç, Oğlak, Koç ve Terazi burçlarının çelik gibi sinirlere ihtiyacı olabilir. Neyse ki, ön plana çıkacak olan Neptün’ün olumlu açıları, gerilimi yumuşatacaktır.
Ancak, yanıltıcı kişilere, dalgınlıklara veya kararsızlıklara bağlı sorunlara, unutkanlıklara ya da yanılsamalara karşı tedbirli olmak gerekiyor. Öfkeden uzak, sevgi dolu günler.
Sağlık ve sevgi ile kalın...

KOÇ
Bu hafta mücadele alanlarınız ev ve aile başlıklı konulara yöneliyor. Evinizle ilgili konularda ya da aile içi ilişkilerde tartışmalara açık bir haftaya giriyorsunuz.

BOĞA
Evinizle ilgili yenilikler yapabileceğiniz bir dönemdesiniz. Yeni bir ev bulabilir, evinizi yenileyebilir, kiralayabilir, alabilir ya da bir ev arkadaşı bulabilirsiniz. Bu esnada sakinliğinizi koruyarak hareket etmenizde fayda var.

İKİZLER
Akrabalarınızla veya akraba kadar yakın kişilerle ilişkilerinizi yenileyebileceğiniz, karşılıklı fikir alışverişlerine açık günlerdesiniz. Bu hafta içerisinde maddi başlıklı konularda dikkatli olmanız, kontrolsüz harcamalardan sakınmanız gerekiyor.

YENGEÇ
Tartışmalara açık olan 10 günlük süreçtesiniz. Bu dönemde gergin kişilerden, rekabetçi ortamlardan kaçınmanızda, tehlikeli yerlerden uzak durmanızda veya acele hareketlere veya ani tepkilere bağlı sakarlıklara karşı tedbir almanızda fayda var. İkili ilişkilerin dikkatle ele alınması gerekiyor. Geçmişle ve eski tanıdıklarla bağlarınızı kopartabilirsiniz.

ASLAN
Önümüzdeki 10 gün boyunca, iş arkadaşlarınızı, birlikte iş yaptığınız kişileri ilgilendiren başlıklarda gerilimler söz konusu olabilir. Rekabetçi kişiler ve güç mücadeleleri yüzünden yorulabilirsiniz. Sağlığınıza da dikkat etmelisiniz.

BAŞAK
Kariyeriniz ve iş hayatınız açısından oldukça olumlu günlerdesiniz. Aşk hayatınızda ise, aradığınız sıcaklığı buluyorsunuz. Ancak, önümüzdeki on günün hafif gergin havası ufak da olsa size de yansıyabilir.

TERAZİ
Sezgilerinize güvenmeniz durumunda iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Ama önümüzdeki gergin 10 gün içerisinde yaşanabilecek olumsuzluklar veya tartışmalı ortamlar bu fırsatları görmenizi zorlaştırabilir.

AKREP
Aşk hayatınızda ilişkilerinizi yeni bir aşamaya taşıyabileceğiniz, bağlayıcı sözlere veya tekliflere açık iki günlük süreçtesiniz. Sevgi temalı ilişkilerinizi besleyebilecek hoşluklara açık gün. Eğitim başlıklı konular ve fırsatlar da yavaş yavaş gündeme girmeye başlıyor.

YAY
Seyahatler, yurtdışı başlıklı konular, yabancılarla ilişkiler, hukuk, bilişim veya dış ticaret başlıklarında fırsatlara açık hafta sonundasınız. Ortak kaynak kullanımı gerektiren başlıklarda dikkatli hareket etmeniz gerekiyor.
OĞLAK
İlişkide olduğunuz kişilerin hayatlarındaki olumlu gelişmeler, maddi kazançları veya ellerine geçen paralar size de olumlu yansıyabilir. Ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerle ilgili olumlu bir hafta sonu.

KOVA
İş ilişkileriniz açısından zorlayıcı sürece giriyorsunuz. 10 gün boyunca, ilişkileri bozmamak için sorumluluklarınızı eksiksiz yerine getirmeye ve gergin ortamlarda sakinliği korumaya özen göstermeniz gerekiyor. Aşk hayatınız veya sosyal ilişkileriniz açısından güzel bir hafta sonu.

BALIK
İş hayatınızı veya iş gibi gördüğünüz konuları ilgilendiren başlıklarda istediğiniz türde davet, teklif ve öneriyle karşılaşabileceğiniz bir hafta sonundasınız. Hafta ortası civarında, aşk hayatınız, sosyal yaşamınız veya çocuklarınızla ilgili başlıklarda sizi sevindirebilecek gelişmeler yaşanabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI