"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Merkür gerilemesi başlıyor

Bugün meydana gelecek Merkür gerilemesi Kova burcunda başlıyor ve 12 Şubat’a kadar iletişimsel sorunları ve yanlış anlaşılmaları gündemimize taşıyor.

Çöken bilgisayar sistemleri, bozulan elektrikli cihazlar, unuttuğumuz eşyalar, anahtarlar, kaybolan evraklar, yanlış atılan mesajlar, yanlış adrese giden gönderiler türünde gelişmelerle karşı karşıyayız. Yeni projelere başlamak ya da yeni başlangıçlar yapmak için 14 Şubat tarihini beklemek daha doğru olacaktır. Ancak, geçmişle bağlantılı proje veya işleri gözden geçirmek ya da canlandırmak için uygun koşullar doğabilir. 12 Şubat’a kadar eski arkadaşların, geçmişle bağlantılı kişilerin karşımıza çıkabileceği bir süreçteyiz.

Koç
12 Şubat’a kadar organizasyon yapmak, planlara harfiyen uymak zor olabilir. Özellikle iletişim araçları ve teknolojik başlıklı konularda yaşanabilecek aksiliklere dikkat. Eski arkadaşlarla bir araya gelebilirsiniz.

Boğa
12 Şubat’a kadar özellikle maddi durumunuzu, yardım projelerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda, türlü aksilikler (evrak eksikliği, iletişim araçlarında sorunlar, unutulan ayrıntılar gibi) yaşanabilir.

İkizler
12 Şubat’a kadar, belli başlı planlarınızda aksilikler yaşanabilir. İlişkilerinizde yanlış anlaşılmalara açık bir süreçte olacaksınız. Bu yüzden özellikle iletişim sırasında hızlı ve fevri tepkilerden kaçının.

Yengeç
12 Şubat’a kadar e-postalarınıza cevap vermeyen, telefonlarınıza dönmeyen, acil olduğunu söylemenize rağmen işlerinizi halletmeyen kişilere kızmak yerine geri giden Merkür’ü kabullenmeniz daha doğru olacaktır.

Aslan
12 Şubat’a kadar normalde güvenilir olan kişilerin sorumluluklarını ihmal etmeleri nedeniyle problemler yaşanabilir. Vergi, miras, krediler veya alacak verecek işleriyle ilgili iletişimsel aksilikler doğabilir.

Başak
12 Şubat’a kadar belli plan veya projelerinizde meydana gelebilecek aksiliklere kendinizi alıştırsanız iyi olur. Nasılsa, yöneticiniz Merkür doğru harekete geçince yaşadığınız o sorunlar da düzelecektir.

Terazi
12 Şubat’a kadar normalde sizi destekleyen kişilerin destekçi olmayan tavırlarını görüp şaşırabilirsiniz. Daha önceden başlamış projeler hız kazanabilir, eski aşklar ya da arkadaşlar yüzünü gösterebilir.

Akrep
12 Şubat’a kadar kaybolan veya karıştırılan evraklar, yanlış aramalar, unutulan eşyalar ve iletişim problemleriyle daha fazla uğraşmanız gerekebilir. Biraz sabır göstermeniz gerekiyor.

Yay
12 Şubat’a kadar kısa mesafeli yolculuklar veya sosyal aktivitelerle ilgili aksiliklerle (iptal, erteleme, gecikilen randevu gibi) uğraşmanız gerekebilir. Eski plan veya projeler tekrar gündeme gelebilir.

Oğlak
12 Şubat’a kadar maddi kaynaklarınızı veya gelirlerinizi ilgilendiren konularda gecikmelere, yanlış evraklara ya da gönderilere bağlı aksilikler yaşanabilir veya maddi açıdan denge sağlamakta zorlanabilirsiniz.

Kova
12 Şubat’a kadar kaybolan dosyalar, unutulan anahtarlar ve hatta randevular, gecikilen görüşmeler ya da sunumlar gibi türlü iletişim sorununa karşı tedbirli olmanızda büyük fayda var.

Balık
12 Şubat’a kadar geçmişinizi her zamankinden fazla hatırlayabileceğiniz, geçmişte yaptıklarınızın üzerinden geçeceğiniz, spritüel olaylara ilgi duyabileceğiniz bir süreçtesiniz. İlişkilerinize dikkat edin.


X

YAZARIN DİĞER YAZILARI