"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Merkür geri gidiyor

Sorumluluklarımızın farkındayız. Birbirimize yardımcı olmaktan keyif alacağımız, ayakları yere basan planlar yapabileceğimiz, dini ve spiritüel konulara zaman ayırabileceğimiz bir pazar günündeyiz.

Ancak buna bir ek yapmak durumundayım: 21 Ocak’ta meydana gelecek Merkür gerilemesi, Kova burcunda başlıyor ve 12 Şubat’a kadar yine iletişimsel sorunlara ve yanlış anlaşılmalara neden olmak üzere hayatımıza dahil oluyor.
Yani, bir kredi kartı borcunu ödeyebilmek ya da faturaları yatırmak için bankalarda, rötar yapan uçaklara veya bozulan araçlara binebilmek için terminallerde saatlerce beklemeye başlıyoruz.
Çöken bilgisayar sistemleri, bozulan elektrikli veya mekanik cihazlar, yanlış atılan mesajlar, yanlış adrese giden gönderiler, yanlış aramalar türünde gelişmelerle sabrımız sınanırken, bir de söylediklerimizi yanlış anlayan veya söylediklerinden hiçbir şey anlamadığımız kişiler yüzünden geriliyoruz.
Güzel şeyler yok mu? Tabii ki var! Geçmişle bağlantılı iş veya projeleriniz tekrar gündeme gelebilir ya da eski arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz.
Eski aşklar canlanabilir veya tamamlanması gereken işlerin üzerinden geçme fırsatı bulunabilir.
Yeni başlangıçlar yapmak için 14 Şubat’a kadar beklemek daha doğru olacaktır.
Aşağıda her burç gerilemeyi özellikle hangi alanda yaşıyor, onu ele aldım.
Hepinize keyifli pazarlar, sağlık ve sevgiyle, doğru iletişimde kalın...

Koç
21 Ocak-12 Şubat aralığında, eski dostlarınızla bir araya gelebilir, teknolojik veya iletişime dayalı işlerinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu süreçte planlama yapmak kolay olmayacaktır.

Boğa
21 Ocak-12 Şubat aralığında, iş hayatınızı, duygusal yaşamınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren iletişimsel aksilikler yaşanabilir. Her iletiyi iki kere kontrol etmekte fayda var.

İkizler
21 Ocak-12 Şubat aralığında, seyahatler esnasında veya birlikte iş yaptığınız kişilerle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalara bağlı aksilikler yaşanabilir.

Yengeç
21 Ocak-12 Şubat aralığında, maddi anlamda kapanması gereken işler veya geçmişe dayalı borç-alacak meseleleri varsa, detaylarını kaçırmadan halletmek uygun olabilir.

Aslan
21 Ocak-12 Şubat aralığında, kredi, miras, sponsorluk, burs, borç-alacak, bankacılık işlemleri, vergi başlıklarındaki konularda veya ilişkilerde iletişim sorunlarına ya da teknolojik yanılsamalara bağlı problemler yaşanabilir. Detaycı olmak lazım

Başak
21 Ocak-12 Şubat aralığında, iş arkadaşlarınızla veya işbirliği içinde olduğunuz kişilerle ilişkilerinizde iletişim sorunları söz konusu olabilir. Ya da eski projeler, işler veya teklifler tekrar gündeme gelebilir.

Terazi
21 Ocak-12 Şubat aralığında, geçmişle bağlantılı konular, eski aşklar veya geçmişte çocuğunuzu ilgilendiren başlıklar gündeme gelebilir, gereken düzenlemeler yapılabilir.

Akrep
21 Ocak-12 Şubat aralığında, eviniz ve ailenizi ilgilendiren yarım kalmış konuları tamamlamak, evi düzenlemek veya revize etmek türünde konulara vakit ayırmak isteyebilirsiniz.

Yay
21 Ocak-12 Şubat aralığında, geçmişe bağlı işler veya teklifler canlanabilir, iletişim araçlarında ya da suyla bağlantılı başlıklarda meydana gelecek problemler sizin için sıkıntı yaratabilir.

Oğlak
21 Ocak-12 Şubat aralığında, geçmişle bağlantılı maddi durumunuzu ilgilendiren konular için koşturmanız gerekebilir, ucu açık kalmış konuları bağlama şansı bulabilirsiniz. İş ve seyahat konularında iletişimsel sorunlara açıksınız.

Kova
21 Ocak-12 Şubat aralığında, herkes kadar iletişim problemlerine siz de açıksınız. Ancak ilerlemek istediğiniz alanlarda hazırlık yapma fırsatı da yakalayabilirsiniz bu dönemde.

Balık
21 Ocak-12 Şubat aralığında, eski ilişkiler tekrar gündeme gelebilir. Bilinçdışı olarak, geçmişte yaptığınız hataları düşünmeye başlayabilir, ilişkilerinizi gözden geçirebilirsiniz. Evliliğinize dikkat etmeniz gereken bir süreçtesiniz.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI