"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Koç burcunda ay tutulması

Koç burcunda meydana gelen ay tutulması bizi biraz bencilleştirebilir. İkili ilişkilerde ve işbirliklerinde ufak tefek gerilimlere neden olabilir.

Tutulma en çok istediğimiz konularda başarılı olmak için kullandığımız yolları değiştirmemiz gerektiğini anlamamıza yardım eder.
Bu esnada yaşanan bazı gelişmeleri kayıp olarak görmemeli, yaşadıklarımızdan ders çıkarmalı ve elde edebileceklerimize odaklanmalıyız.
Hayatımızın bazı bölümleri yeni bir şekil alabilir. Önümüzdeki 10 gün için, duygusal anlamda inişli çıkışlı durumlar yaşayabiliriz. Ancak girişimci ruhumuz ve cesaretimiz artacaktır. Bireysel çalışmalarda başarı elde etmek kolaylaşabilir. Sadece her ihtimale karşı acele hareketlere bağlı sakarlıklara ya da kazalara dikkat etmekte fayda var.
Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın...

Koç
Mevcut iş veya ilişkilerinizde önemli değişiklikler ve düzenlemeler yapılması gerektiğini fark edebilirsiniz. Olan biten rutini bozan olaylara sinirlenmek veya hatalı yerleri onarmaya çalışmak yetmeyebilir. Yepyeni şeyler yapmak gerekiyor.

Boğa
Bazı ilişkilerinizin kalitesini ve devam edip etmemeye değip değmediğini hesaplamaya başlayabilirsiniz. Ancak bu tür hesaplamalar yapmak için çok erken. İlişkilerin dinamiği her zaman iniş çıkışlı olmuştur. Zaman olayları daha iyi değerlendirme imkanı bulmanızı sağlar.

İkizler
İş hayatınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konularda sorunlar oluşabilir. Herkesin çok sayıda talebine yetişmeye çalışmadan önce, bu isteklerinin yerinde olup olmadığını veya ihtiyaçları olan şeyler isteyip istemedikleri sorgulamanız gerekebilir.

Yengeç
Mevcut alışkanlıklar içerisinde kendinizi mevcut sorunları çözmenizi sağlayacak olanları seçmeye çalışmaktansa, bambaşka bir yöntem bulmanızda fayda var. Hayatınızın bazı bölümleri yeniden şekilleniyor.

Aslan
En çok istediğiniz şeyler, dilekleriniz ve hayalleriniz ön planda. Hayatınızda bir dönem kapanıyor gibi hissedebilirsiniz. Artık yeni bir sürece adım atmaya hazırlanmalısınız.

Başak
Duygusal yaşamınızı veya ticari bağlantılarınızı ilgilendiren ilişkilerinizin maddi anlamda size fayda mı yoksa zarar mı getirdiğini sorgulamaya başlayabilirsiniz. Maddi kayıpları engellemek veya kazançları artırmak için yeni düzenleme ve değişiklikler yapabilirsiniz.

Terazi
Bazı konularda veya mevcut işlerinizde yakınınızdaki kişilerle, çalışma arkadaşlarınızla veya sevgilinizle tamamen farklı düşünüyor olabilirsiniz. Fikir çatışmalarına girmeden ortamı aydınlatmak için sorular sorabilir, isteklerde bulunabilirsiniz.

Akrep
Çözümlenmesi zor konuları görmezden gelmekte zorlanabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Sıkıntılı durumlardan veya bir süredir kaçtığınız problemlerden kaçmak zor olabilir.

Yay
Evet, siz dürüst bir insansınız ve bundan da öte, her konuyu detayıyla ve tüm gerçekçiliğiyle ele almaktan kaçmazsınız. Ancak unutmayın ki herkes sizin gibi değil! Dolayısıyla dürüst davranmayan kişilerden zarar görmemek için yapacağınız anlaşmalarda konuya tümden hakim olmanız şart!

Oğlak
İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren işbirlikleriniz, ilişkileriniz veya ortaklıklarınız dikkat gerektiriyor. Bu alanlarda sorunlar veya çözülmesi gereken problemler varsa, bir an önce tek tek ele alınması olayların büyümesinin önüne geçecektir.

Kova
Bugünlerde ortaya çıkabilecek haberler, bilgiler veya size taşıanan dedikodular geleceğinizle ilgili alacağınız kararlarda etkili olabilir. Bu bilgiler ışığında geleceğinizle ilgili daha sağlamcı adımlar atmak isteyebilir, mevcut ilişkilerinizi veya sorumluluklarınızı buna göre değerlendirebilirsiniz.

Balık
Bugün meydana gelen tutulma biraz sancılı olabilir. Buna rağmen uzun vadeli amaçlarınızı ortaya koymanız, en önemli hayallerinizi ve tutkuyla bağlı olduğunuz şeyleri gerçekleştirmeniz için uygun koşulları ortaya çıkartabilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI