"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

Kendini göstermek için doğru zaman

Günün ilk yarısında kendimizi göstermek istediğimiz konularda başarı sağlayabiliriz.

Öğleden sonra ise Mars’ın olumsuz görünümü, ufak tefek sakarlıkları akla getiriyor. Akşam saatlerinde, sakin diyaloglar kurmamız ve kendimizi daha doğru olacaktır.
Hepinize keyifli günler...

KOÇ: Hakkında olumlu düşünceler beslemediğiniz bazı iş, plan veya konuları rafa kaldırmak eğiliminde olabilirsiniz. Bu size rahatlama sağlayacaktır.

BOĞA: Şimdiye kadar bazı konularda sizi duymazlıktan gelen kişiler varsa, bugünlerde kendinizi daha iyi ifade edebileceğinizi fark edebilirsiniz.

İKİZLER: Kişisel gelişiminizi ilgilendiren çalışmalar üzerine yoğunlaşmanız gerekebilir. Ancak, bu yola çıkarken konunun uzun zaman alacağını bilerek ilerlemenizde fayda var.

YENGEÇ: İşinizi ilgilendiren veya ilişkilerinizle ilgili bazı konuların belli bir şekilde ilerlemesini istiyor olabilirsiniz. Ancak, bunun için bir şeyler yapmanız gerekiyor.

ASLAN: Bazı konular bir türlü istediğiniz şekilde ilerlemiyorsa, üzülmeyin. Çok yakında istenilen hıza kavuşacaktır.

BAŞAK: Belli konuda ne kadar pratik olursanız ilerleme şansınızda o kadar yüksek olacaktır. Bu esnada yararcı düşünmelisiniz.

TERAZİ: Evinizi ilgilendiren bazı konulara nasıl yaklaşacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Ancak, öylesine bir seçim yapılabilecek zamanlarda değilsiniz bilginize.

AKREP: Son aylarda bazı konulara bakış açınız değişmiş olabilir. Dolayısıyla, ön plana çıkmaya konulara yeni bakış açınıza göre yaklaşmanızda fayda var.

YAY: Belli anlaşmaların veya planların üzerinden geçilmesi gerekiyorsa, başka birisini beklemek yerine sizin harekete geçmeniz gerekiyor olabilir.

OĞLAK: Bağlayıcı sözler vermemeniz hareket kabiliyetinizi artırmanızı veya seçeneklerinizi fark etmenizi sağlayacaktır.

KOVA: Bazı konularda harekete geçmek için veya bazı işleri başlatmak için sabırsızlanıyor olabilirsiniz. Ancak, konuyu ilgilendiren diğer kişiler henüz hazır olmayabilirler.

BALIK: Herkes kendi fikrinin doğruluğu konusunda ısrarcı olabilir. Dolayısıyla, bu kişileri ikna etmek konusunda ısrarcı olmak en az onlar kadar inatçılık yapmak anlamına gelebilir.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI