"Niobe Aslı Temel" hakkında bilgiler ve tüm köşe yazıları Hürriyet Yazarlar sayfasında. "Niobe Aslı Temel" yazısı yayınlandığında hemen haberiniz olması için Hürriyet'i takip edin.
Niobe Aslı Temel

İşleri sabah halledelim

Geceden sabaha kadar olan süreçte uyumayanlar için manipülatif kişilerle tartışmalar veya öfkeli kişilerle mücadeleler söz konusu olmuş olabilir.

Gün içerisinde olumlu görüşmeler, toplantılar, eğlenceli aktiviteler veya keyifli konular gündeme gelebilir. Öğleden sonra ise ani gelişmeler yaşanabilir. Tartışmalı ortamlardan uzak durmalı, duygusal tepkiler vermemeye çalışmalıyız.

Koç
İnsanların istek ve beklentileri, sizi kendi işlerinizi yapmaktan veya istediğiniz şekilde ilerlemekten alıkoyabilir. Bu kişileri kibarca geçiştirmeli ve planlarınızı gerçekleştirmelisiniz. Olumsuz düşüncelerden uzak durun.

Boğa
Bundan önce hangi adımların işe yaradığı ya da yaramadığı açıkça ortaya çıktı nasılsa. Bundan sonra ne yapacağınızı bulmak veya kararlaştırmak için çok zeki adımlar atmalı ve yaratıcılığınızı kullanmalısınız. Seyahatler veya bazı diyaloglar belli kararlar almanızı sağlayabilir.

İkizler
Bazı konuları görmezden gelmek, ısrarla üzerine gitmekten daha doğru olabilir. Aslında bugüne kadar bazı konularda yeterince sabır gösterdiğinizi düşünüyor olabilirsiniz, ama biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Sempatik halleriniz, etrafınızdakileri etkilemenize yardım edecektir.

Yengeç
Bazı konuların ilerlemesini veya sizin istediğiniz şekilde gelişmesini istiyorsanız, bırakın diğerleri nasıl istiyorsa öyle davransın. Sizin işlere karışmanız veya ağırlığınızı hissettirmeniz işlerin farklı yöne gitmesine neden olabilir. Kulaktan duyma bilgilere göre tavır almamanızda fayda var.

Aslan
İyimser olmanız ve her olaya pozitif yaklaşmanız güzel, ama demode gibi görünse bile eski yöntemlere dayalı araştırma gerektiren konular var. Dolayısıyla önemli kararlar almadan veya başkalarının planlarıyla ilgili konularda anlaşmaya varmadan önce, açıkça sormanız gereken sorular olduğunu unutmamalısınız.

Başak
Esneklik, maddi konularda ya da destek almayı düşündüğünüz başlıklarda daha kârlı anlaşmalar yapmanıza yardım edecektir. Uzlaşmacı ve uyumlu olmanız ilerlemenizi hızlandırabilir. Borca girmekten veya aşırı harcamalardan uzak durmalısınız.

Terazi
Oldukça hassas ve yanıltıcı olayların yaşandığı birkaç günün içerisindeyiz. Kızdırılmış boğa edasıyla olayları zorlamak yerine, daha sakin ve sabırlı olabilirseniz pek çok konuda daha olumlu bir gidişat izlenebilir.

Akrep
İş hayatınızı, işbirliklerinizi veya ilişkilerinizi ilgilendiren konularda sabırlı olmanız ve beklemeniz gereken günler. Özellikle düşüncelerinizi dile getirmekten kaçınmalısınız. İlerleyen zamanda, beklediğiniz gelişmeleri takip edebilmeniz veya olan biteni anlamanız daha kolay olabilir.

Yay
Herhangi tanıdık bir ipucu ya da işaret görmeseniz bile, bazı konularda ilerleme sağlamak üzere harekete geçtiniz ve hız keseceğe de benzemiyorsunuz. Önümüzdeki 15 gün içerisinde, devam ettiğiniz veya etmek istediğiniz bu yolla ilgili parçalar yerine oturmaya başlayabilir. Sizi kötü göstermeye çalışan kişiler söz konusu olabilir.

Oğlak
Seyahatler veya bazı kişilerle konuşmalar esnasında farklı veya ani gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı konularda gelişmelere veya işaretlere bakmaksızın kendi bildiğiniz yoldan ve müthiş bir özgüvenle ilerlemeye devam ediyorsunuz. Bana silkelenin, yenilenin ve her şey yolunda gidecekmiş gibi çaba göstermeye devam edin demek düşer Niobe’ce.

Kova
Hiç kimse sizi, verimli olmayan düzenlemelerin, yararı olmayan planların içerisine çekmemeli. Bu tür işlerin veya planların içerisindeyseniz de kalmanız için ısrarcı olmamalı. Bu kararları alabilecek tek kişi sizsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından olumlu günler.

Balık
Mevcut konularda ve işlerde elinizden gelenin en iyisini ortaya koymalı, yetenek ve özelliklerinizi göstermelisiniz. Bu esnada olumsuzluklara ve eksiklere değil, elinizde olanlara ve artılara odaklanmanızda fayda var. Sizi yanlış yönlendiren, aldatıcı kişilere dikkat edin.

X

YAZARIN DİĞER YAZILARI